Sharpen Blade
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sharpen Blade  - це цікава казуалки, в якій потрібно робити багато моделей холодної зброї, а після тестувати їх якість на їжі, паперових стаканах, цеглі та інших елементах.

Гравець створює ріжучі предмети за певними заготівлях, намагаючись повністю повторити запропоновану у верхній панелі форму. Працювати необхідно зі своєрідним верстатом. У нього відображається тільки основна насадка, яка видаляє зайву зону металу. Потрібно обережно посунути майбутній виріб до верстата і прибрати непотрібні частини. Кожна насадка має свою форму. Коли вона зявляється на екрані, спеціальне підсвічування показує, що необхідно спиляти в конкретний момент. Варто діяти максимально акуратно, щоб не зіпсувати холодна зброя зайвим надрізом або кривою лінією.

Після завершення робіт по створенню форми, заточуються краю і додається зручна рукоятка, ідеально відповідна шаблоном. Далі настає час випробування готового примірника. На стартових рівнях перед гравцем зявляється дошка з гамбургером, склянкою коли і ще чимось. Одного феєричного помаху ножем або кинджалом досить, щоб частина їжі розлетілася на дрібні шматки. Після тесту можна отримати фінансову винагороду, а потім витратити його на поліпшення різних опцій. Витрачати гроші відразу не рекомендується, значні накопичення дозволяють розблокувати більше цікавих фішок. Як варіант, замість стандартних гамбургерів можна відкрити цеглини і робити більш ефективні тести.

Відмінні риси гри Sharpen Blade:

  • формування різноманітних ножів і мечів;
  • робота з різними деталями на верстаті;
  • заточка ріжучої частини;
  • тестування готових виробів;
  • отримання валюти за проходження рівнів.

Мінімалістський симулятор має однотонний фон і прості для розуміння завдання. Вирішувати їх стає складніше в міру підвищення рівня. Кривий кинджал або меч марний, за нього можна отримати пристойних грошей. Важливо зберігати терпіння і працювати акуратно, щоб помилок і недоліків було менше. Приємний таймкіллер змушує зосередитися на завданні і опанувати ремеслом створення різних ріжучих інструментів. Станьте віртуозним майстром і зробіть кращу колекцію ножів, сокир та інших предметів, що дозволяють і захищатися, і нападати при необхідності.


Реклама

завантажити Sharpen Blade 1.25.0 для LG L35

Нове в цій версії
-Minor bug fixes;
Загальна інформація
версія 1.25.0 (27)
дата завантаження 2021-08-12 01:56
Розмір 59.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки ZPLAY Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/22 12:19
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |