Fabulous - Angelas True Colors
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Fabulous - Angelas True Colors  - це цікава казуалки, в якій потрібно створювати ескізи одягу, наряджати моделей і готуватися до грандіозної тижні моди.

Анжела давно мріяла про власний бутіку модних нарядів. На реалізацію ідеї необхідно знайти кошти, а найкраще місце для налагодження контактів з інвесторами - тиждень моди в чудовому Нью-Йорку. Головна героїня відправляється в це місто і готується до заходу, паралельно починаючи невеликий бізнес. Отримання статусу найвідомішою модниці відкриє перед жінкою багато перспектив, але нинішня володарка корони не хоче поступатися своїм місцем і навіть придумує підступний план по усуненню конкурента. Однак, навіть якщо він спрацює, потрібно діяти далі і йти до заповітної мрії.

У невеликому магазині модного одягу доводиться багато працювати, щоб клієнти залишалися задоволеними. Одні купують дрібні аксесуари, інші розмірковують над покупкою нового вбрання. Взаємодія з ними потрібно поєднувати зі створенням ескізів та іншими підготовчими завданнями, що дозволяють показати рівень майстерності, гідний подіуму Нью-Йорка. Відвідувачі радують гарним настроєм і дивують екстравагантними вимогами. Рекомендується приділяти увагу прикрасі інтерєру, щоб людям було приємно відвідувати ще не дуже авторитетне заклад.

Відмінні риси гри Fabulous - Angelas True Colors:

  • підбір одягу і аксесуарів для моделей;
  • експерименти з макіяжем;
  • пошук інвесторів;
  • керування бізнесом;
  • обслуговування клієнтів бутика.

У геймплеї присутньо багато чіткий і нескладних завдань для виконання. Важливо вибрати оптимальну послідовність їх виконання, з урахуванням постійного надходження нових запитів. Діалоги з авторитетними людьми допоможуть краще розібратися в нюансах ведення бізнесу, але конкуренти своїми порадами можуть ввести в оману.

Сама назва проекту змусило розробників зробити барвисту графіку з насиченими відтінками. Кілька режимів і різні рівні з поступовим ускладненням місій роблять гру більш захоплюючою. Слухняні моделі і маса варіантів для комбінування одягу дають можливість включити фантазію і втілити найнесподіваніші ідеї. Допоможіть героїні стати лідером модної індустрії!


Реклама

завантажити Fabulous - Angelas True Colors 1.24 для LG L35

Нове в цій версії
THANK YOU shout out for supporting us! <3 Thanks! If you haven’t done so already, please take a moment to rate this game – your feedback helps make our games even better!

What's new in 1.24?
- 64-bits support and Android API upgraded to latest
- Minor bugfixing in some languages
Загальна інформація
версія 1.24 (386805)
дата завантаження 2019-09-15 20:10
Розмір 98.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/21 10:30
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |