Dystopia: Modern Empires
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dystopia: Modern Empires  - це кіберпанковая стратегія, в якій належить будувати базу, набирати юнітів, управляти командувачами і брати участь в онлайн-битвах.

Гравець потрапляє в футуристичне простір і починає зводити різні будівлі для зміцнення території для свого війська. Цю зону можуть атакувати противники, тому необхідна якісна захист бази. Після завершення першочергових будівельних робіт можна сконцентруватися на пошуках і штурмі чужих споруд. Для реалізації атак потрібні вмілі бійці і ті, хто зможе грамотно ними управляти. Взаємодії з командирами приділяється особлива увага, їх вплив на результат битв значно масштабніше, ніж багатьох солдатів.

У армії буде шикарна військова техніка, величезний вибір фантастичних моделей зброї, гідне обмундирування. Кожен з цих параметрів можна покращувати, доводячи до ідеальних показників бажані характеристики. Території з побудованими ворогами будівлями потрібно шукати по районам міста. Вони будуть виглядати такими, якими їх створив реальний гравець за допомогою своїх підопічних. Руйнування кожного обєкта бази - одна з основних цілей. Необхідно продумати стратегію дій, підготуватися до можливих контратак і почати динамічну битву.

Відмінні риси гри Dystopia: Modern Empires:

  • формування команд з яскравих персонажів;
  • апгрейд умінь, поліпшення спорядження;
  • різноманітність техніки і зброї;
  • вчинення нальотів на бази опонентів;
  • дослідження фантастичного міста.

Можна виконувати місії і протистояти штучному інтелекту, або битися з реальними користувачами. В останньому випадку допускається обєднання в альянси, спілкування в чатах. Онлайн-формат дозволяє дізнаватися від потенційних соратників і противників важливу інформацію. Вона дає можливість адаптувати стратегію під різні умови.

Приємне графічне оформлення порадує всіх шанувальників кіберпанку. Яскраві персонажі йдуть на діалог і розповідають багато цікавого. Продумана система апгрейдів дає можливість поліпшуватися в будь-якому бажаному напрямку. Зробіть своїх воїнів легендарними завойовниками!


Реклама

завантажити Dystopia: Modern Empires 2.3.3 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes
Visual, graphic and UI improvements
Загальна інформація
версія 2.3.3 (159)
дата завантаження 2021-09-15 14:33
Розмір 183.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/20 11:53
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |