Bulu Monster
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bulu Monster  - це барвистий ролевик, в якому потрібно шукати монстрів на майданчиках, тренувати їх і випускати на битви з представниками інших фантастичних видів істот.

Дівчинка чи хлопчик з типовою для аніме-проектів зовнішністю починають подорож по першій карті. Як помічник персонажу дається один симпатичний монстр. Доступні для пересування дороги строго промальовані, але на локаціях багато перехресть, можна довільно вибрати напрямок. На шляху буде зявлятися багато цікавих персонажів. З деякими потрібно вступати в діалоги, дізнаватися цікаві факти, що впливають на подальші плани головного героя. З іншими доведеться битися, витрачаючи сили вже приручених монстрів. Переможеного можна приручити і змусити боротися з такими опонентами.

Всього можна зібрати півтори сотні милих чудовиськ, прогулюючись по 14 яскравим локаціях. Персонажі володіють унікальною зовнішністю і своїми незвичайними здібностями. Кожне виграна битва приносить вихованцеві апгрейди за багатьма параметрами. Ідентичних створінь з однаковими вміннями немає, завдання про вибір опонента для кожного свіжоспійманої завжди має якийсь підступ. Можна звертатися до кваліфікованих тренерів, щоб вони професійно займалися з вашої живністю.

Відмінні риси гри Bulu Monster:

  • пошук монстрів на локаціях;
  • півтори сотні забавних персонажів для колекції;
  • тренування героїв для небезпечних боїв;
  • цікавий сюжет;
  • онлайн-битви і оффлайн-кампанії.

Розробник додатково створив багато користувачів режим з протистояннями або спільним виконанням місій. Розважайтеся в онлайн-форматі, або проходите яскраве пригода без інтернет-підключення. Сюжетні перипетії розбавляють атмосферу битв, дають можливість перемикатися на інші незначні завдання. Приємна аніме-графіка сподобається шанувальникам східного стилю і не тільки. Зовнішність монстрів більше привертає, чим викликає переляк, а їх смішні перетворення і нестандартні таланти змушують посміхатися навіть в процесі битви. Знайдіть максимальне число невеликих чудовиськ і допоможіть їм проявити всі приховані вміння!


Реклама

завантажити Bulu Monster 8.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 8.0.2 (170008002)
дата завантаження 2021-09-14 22:34
Розмір 79.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/19 10:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |