Ultimate Football Club
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ultimate Football Club  - це цікавий спортивний проект, в якому можна набрати в свою команду знаменитих футболістів і розробити виграшну стратегію для створеного клубу.

Фантазії про створення самого зоряного футбольного клубу тепер легко реалізовані. Користувач може укласти контракт зі спортивними легендами і вивести їх на поле під прапором своєї команди. Однак співпраця з такими людьми вирішує тільки частина завдань. Додатково потрібно подбати про регулярні тренування. Також знадобиться опрацювання тактичних нюансів і стратегічних маневрів.

Чим більше підписаних контрактів, тим ширше вибір претендентів на участь в конкретному матчі. Кожен спортсмен має сильні і слабкі сторони, в обовязки користувача входить пошук оптимальних поєднань здібностей різних людей для найбільш ефектного виступу. Дозволяється змінювати ролі і переставляти підопічних. Під час тренувань можна виявити багато тонкощів, які допомагають розвинути, згуртувати і зміцнити колектив. Пізніше можна вийти на PvP-матч і битися з опонує командою під керуванням реального опонента. Запрошуйте друзів для веселого спільного проведення часу!

Відмінні риси гри Ultimate Football Club:

  • контракти з крутими футболістами;
  • тренування підопічних;
  • комбінування умінь;
  • матчі в PvP-режимі;
  • управління травмпункту, стадіоном та іншими обєктами.

Гра виділяється серед аналогів легкістю управління. Геймплей частково автоматизований, немає необхідності стежити за кожним дрібним дією футболістів. Цей фактор дає можливість уважніше стежити за загальною обстановкою матчу, втручатися для розвязки вирішальних моментів. Можна дати пас, виконати дриблінг, намалювати траєкторію польоту мяча і ударити по воротах супротивника, або зловити мяч, що летить в свої ворота. Подібний контроль дає сильний вплив на матч, дозволяє управляти без перенапруги і зайвих рухів.

Тривимірне графічне оформлення і фоновий шум фанатів на трибунах підсилюють задуману розробником атмосферу. Голос коментатора, захоплено стежить за тим, що відбувається на стадіоні, допомагає акцентувати увагу на основних моментах. Кращі спортсмени з нетерпінням чекають запрошення, не пропустіть нагоду запропонувати їм роботу!


Реклама

Ultimate Football Club для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/18 13:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |