Disorder
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Disorder  - це прикольний екшен-шутер, в якому доведеться брати участь у військових діях постядерного світу. Тривалість життя залежить від уміння боротися і працювати в команді.

На початку тридцятих років поточного століття конфлікти з питань ядерної зброї перетворили планету в масштабне поле бою. Підопічний гравця повинен примкнути до однієї з угруповань і переломити похмуру ситуацію. Розробник пропонує формувати з приятелями загін кращих бійців. Гнучкі настройки ролей дозволяють створити неповторну команду з розвідників, захисників, атакуючих і інших типів героїв. Можна вибрати одну з трьох фракцій, а потім розгадувати таємниці своєї індивідуальної передісторії. Роль визначає зовнішні дані, біографію, перелік умінь, арсенал використовуваних інструментів.

Навички і зброя будуть поліпшуватися в міру просування по грі. Також надається великий вибір елементів спорядження, щоб кожен воїн знайшов оптимальну екіпіровку для виконання своєї частини місій. Після знищення противника можна підібрати золото, головне самому не стати легкою здобиччю для жорстоких опонентів. Інші ресурси розкидані по локаціях і чекають свого ефективного використання. Активна і продуктивна діяльність команди відкриє різноманітність заохочувальних бонусів і подарує посилення по багатьом параметрам.

Відмінні риси гри Disorder:

  • збройні конфлікти між угрупованнями;
  • різні ролі для персонажів;
  • вражаючі передісторії воїнів;
  • апгрейд зброї і навичок;
  • кілька форматів геймплея.

Проект радує симпатичними тривимірними майданчиками, широкими можливостями для дослідження кожної ділянки небезпечних зон. Схематична карта в верхньому кутку допоможе зорієнтуватися в просторі, дізнатися про місцезнаходження інших воїнів. Обстановка дуже нестабільна, ресурси і набрані бали можна міняти на адаптацію до поточних умов. Ідея з біографіями створює сюжетні лінії, змушує змінювати стиль поведінки виходячи з нових виявлених чинників. Допоможіть загону свого бійця реалізувати заповітну мрію про перемогу над безладом!


Реклама

Disorder для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/18 10:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |