Top War: Battle Game
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Top War: Battle Game  - це цікава онлайн-стратегія, в якій потрібно зміцнювати армію, виводити її на поле бою і отримувати додаткові переваги після злиття воїнів.

Новоявлений командир армії отримує маленьку військову базу на великому острові. Поруч знаходяться загони інших користувачів. Вони планомірно збільшують зони своїх володінь, паралельно зміцнюють споруди. Гравець повинен також зводити різні будівлі, тренувати солдатів і приводити їх до умовних арен. Перед кожною битвою особливо важлива прокачування загону. Командиру може підкорятися кілька типів військ, однакових бійців варто обєднувати для максимального посилення підопічних. Після виконання всіх можливих прокачувань користувач вибирає розміщення загону в конкретній битві, а потім спостерігає за автоматизованим бойовим видовищем.

Злиття є не тільки для юнітів, будівлі зміцнюються за аналогічним принципом. Інфраструктура бази побічно впливає на стан війська, від неї залежать масштаби ризиків і можливості відновлення. Крім будівництва і тренувань потрібно виділяти час на пошук ресурсів. Спеціальні герої будуть збирати корисні елементи, займатися будівельними та дослідницькими роботами. Військова техніка також піддається обєднанню. Командир може надати армії літаки, кораблі, танки, зенітки та інше. Перемоги над ворогами відкривають доступ до цінних елементів, що дозволяє розвивати територію і солдатів.

Відмінні риси гри Top War: Battle Game:

  • ефектні автоматичні битви;
  • обєднання ідентичних персонажів;
  • поліпшення і тренування для солдатів;
  • зміцнення бази, зведення нових будівель;
  • виграш кристалів і ресурсів.

Трохи засмучує висока вартість внутрішньоігрових покупок, але і без них можна пройти довгий, наповнений пригодами шлях. Барвисте графічне оформлення приваблює в фентезі-простір. Сюжетна лінія, розвиток історії, підказки та уточнення виключають розгубленість, мотивують діяти часто і грамотно. Подарункові елементи стають приємним бонусом для тих, хто постійно прагне до перемоги. Спробуйте вичавити сили з кожного противника, змусьте здатися всіх підійшли близько!


Реклама

завантажити Top War: Battle Game 1.215.1 для LG L35

Нове в цій версії
Patch Notes
[OPTIMIZATION] Good news: we brought the old Radar mission icons back!
Загальна інформація
версія 1.215.1 (19123984)
дата завантаження 2021-09-17 22:28
Розмір 153.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/17 09:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |