Hero Hunters
1.2 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hero Hunters - це фантастична стрілялка, в якій потрібно зібрати крутих персонажів і перемикатися між ними в процесі битви з жорстокими роботами.

Гравцеві належить потрапити в сумне майбутнє, бойові дії стали звичною атмосферою мегаполісу. Воюють люди з роботизованими створіннями, які претендують на світову владу. Командир повинен зібрати загін професіоналів з 5 персонажів і відправити їх на передову. Кожен герой володіє особливими вміннями, по-своєму взаємодіє зі зброєю. Необхідно вивчити звички підопічних, придумати ідеальну стратегію боротьби з бездушними антагоністами з урахуванням доступних можливостей. На п'ятірці солдат зупинятися не варто - розширення колекції дозволяє вибирати, кого відправляти в конкретний бій.

Бійці з яскравою зовнішністю рвуться в центр подій, але тільки від командира залежить, наскільки ефективно вони зможуть діяти. Перемоги в перестрілках призводять до розблокування бонусів і апгрейдів. Можна покращувати спорядження, тренувати персонажів, наділяти їх новими вміннями. Зброя заслуговує захоплення - за моделями відразу видно темпи розвитку техніки і збройового напрямки.

Загін бродить по великому місту, стикається з натовпами супротивників і бере участь в перестрілках. Опція перемикання між підопічними дозволяє максимально контролювати ситуацію під час сутичок. Якщо режим боротьби з роботами і босами хочеться чимось розбавити, спробуйте PvP-битви з воїнами інших командирів. Доступно створення альянсів для спільної боротьби з масштабними загрозами.

Відмінні риси гри Hero Hunters:

  • командні битви в онлайні і офлайні;
  • колекціонування воїнів;
  • різноманітність могутніх героїв;
  • оновлення здібностей;
  • великий арсенал футуристичного зброї.


Похмурий сценарій не завадив розробнику зробити барвисту графіку і локації, вивчення яких дуже затягує. Оригінальна зовнішність бійців і фантастичне спорядження доповнюють загальну стилістику. Бойовий настрій посилюється фонової мелодією, звуковий супровід не дозволить відволіктися від екрану. Яскравий шутер зі спецефектами обіцяє масу динамічних битв і отримання великої дози адреналіну!


Реклама

завантажити Hero Hunters 5.0 для LG L35

Нове в цій версії
Welcome to the Astral Update!

NEW FEATURE!
● Astral Element: Bask in the light of the new Astral element. Astral heroes change the formula and prove to be a reliable addition to any team. However, something sinister lurks in the shadows.

NEW HEROES AND SKINS!
● New Astral Hero: Luciana, the Avenging Hunter.
● New Hero: Sand Ruby, the Nimble Disruptor.
● New Mythic Skin for MK.2: “Fiery Shark".
Загальна інформація
версія 5.0 (205000000)
дата завантаження 2021-08-12 01:55
Розмір 128.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/16 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |