Hay Day Pop
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hay Day Pop - це забавна головоломка, в якій потрібно з'єднувати однакові кольорові блоки, щоб заробляти золото на будівництво ферми.

Далеко від мегаполісів і міської суєти новоявлений фермер зауважує оголошення про терміновий продаж хорошого ділянки землі за порівняно низькою ціною. Продавець розповідає про можливості розвитку, мотивує багато працювати для створення фермерського господарства своєї мрії. Реалізації ідей заважає тільки брак ресурсів, але логічні головоломки допоможуть вирішити фінансове питання. Після виконання мінімального будівництва можна зайнятися розведенням тварин та птахів, вибрати для себе кілька пріоритетних напрямків. Користувачеві зустрінуться чудові люди, готові підказати, допомогти, похвалити / захопитися, налаштувати на нові звершення.

Завдання мають стандартний алгоритм, в центральній зоні екрану розташована зона з кольоровими блоками, які вимагають з'єднань. Зверху вказується, які елементи потрібно зібрати і в якій кількості. Решта маніпуляції проводяться виключно заради наближення до потрібних клітин. Число доступних рухів обмежується, але вибухівки та бустери дозволяють впевнено проходити рівні і не боятися виконувати зайві дії. Чим більше пройдено - тим вищі шанси на отримання бонусів та золотих монет в скарбничку.

Відмінні риси гри Hay Day Pop:

  • зведення ідеальної ферми;
  • отримання ресурсів після рішення завдань на логіку;
  • зустрічі з приємними людьми;
  • комбо, бустери, бонуси;
  • порівняння своїх показників з результатами інших гравців.

Для розробника ідея з побудовою ферми не нова, в його геймплея такі завдання вже ставилися. Візуально сільськогосподарське підприємство схоже на проект з іншої гри від Supercell, але шлях досягнення цілей кардинально відрізняється від усього випущеного раніше. Головоломки від цих хлопців ніхто не чекав. Вийшло цікаво й симпатично.

Строката графіка і інтуїтивні принципи рішення завдань дозволяють швидко захопитися. У міру розвитку фермерського бізнесу доведеться стикатися з ускладнюють умовами в ребусах, але їх можна подолати. Спробуйте підійти нестандартно до звичних завдань!


Реклама

Hay Day Pop для LG L35

Усі додатки Supercell на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/15 12:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |