NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES
3 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES - це цікавий ролевик, в якому персонажі популярної японської історії участь в покрокових битвах, по 3 героя на кожну команду.

Герої різних поколінь покликані об'єднатися для колективного бою з сильними супротивниками. Відразу приступати до битв не варто, краще пройти попередню підготовку, удосконалювати навички і заробити гідне спорядження. Чим краще підготовлений ніндзя, тим вище ймовірність здобути перемогу над ворожим тріо. Користувач зустріне в проекті багато улюблених героїв манги, і зможе зробити їх легендарними, якщо приділить достатньо часу апгрейду бойових умінь. Діалоги і текстові підказки допоможуть зрозуміти, над якими діями необхідно активніше попрацювати. Різноманітні нагороди мотивують працювати старанніше.

Користувач повинен створити стратегію ведення бою з урахуванням можливостей кожного підопічного. Переможці завжди отримують нові можливості, розблокування цікавих елементів. Можна боротися з підопічними реальних гравців або формувати союзи для боротьби з рейдами. Не всі ігрові режими доступні відразу, частину відкривається тільки після набору певного досвіду. Постарайтеся створити ідеальний загін ніндзя і підготувати їх до найжорсткіших боїв, тоді можна буде вибирати будь-який режим під настрій. Згодом відкриється навіть можливість автоматичної битви.

Відмінні риси ролевика:

  • збір команди з персонажів манги;
  • командні битви 3 × 3;
  • складна тренування ніндзя;
  • діалоги, підказки, рекомендації;
  • протистояння босам.

Стилізована двомірна аніме-графіка порадує всіх фанатів жанру. Удари обов'язково супроводжуються спецефектами, від сили дій і ефективності комбінацій безпосередньо залежить яскравість візуалізації маневру. В процесі тренувань потрібно бути готовим до невдач і негативної реакції спостерігачів, навчання вимагає багато терпіння. Потужні противники і боси не дають приводу розслабитися, змушують перебувати в постійній напрузі. Феєричні перемоги дарують радість, бажання рухатися до нових вершин і боротися з новими антагоністами. Пориньте у світ відомого аніме-проекту!


Реклама

NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES для LG L35

Рейтинг:

(8)
2.98★ 59.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/14 13:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |