Survive. Craft. Attack. Repeat (SCAR)
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Survive. Craft. Attack. Repeat (SCAR) - це цікавий екшен, в якому за хвилини потрібно вбити інших гравців на звужується локації, перемогти зомбі і отримати ресурси для апгрейдів.

Персонажа чекають екстремальні пригоди по місцевості, захопленої ходячими мерцями. За лічені хвилини боєць повинен розправитися з підопічними інших користувачів, попутно вбиваючи зомбованих, або тікаючи від них. Нежить не надто уважна і після недовгої погоні перемикається на інший об'єкт для полювання, або просто розслабляється і перестає рухатися в конкретному напрямку.

Спочатку на просторій локації багато вільного простору, і зіткнення відбуваються рідко. Територія планомірно зменшується, все намагаються зміститися до центру. Потрібно знищувати супротивників з перших секунд, коли є достатньо місця для маневрування і низька ймовірність одночасного опору декільком істотам.

Знищення антагоністів приносить багато бонусів і апгрейдів. Поліпшуватися доведеться прямо на полі бою, щоб зберігати сили для екстрених ситуацій. Герою не можна зациклюватися на вбивствах, пошук ресурсів і корисних предметів також життєво необхідний. Після завершення п'ятихвилинної сесії на маленькій ділянці локації залишиться лише один переможець, інші або будуть повалені, або впадуть в порожнечу через зменшення майданчика.

Відмінні риси гри Survive. Craft. Attack. Repeat:

  • боротьба з ходячими мерцями і 20 гравцями;
  • повільне звуження карти;
  • пошук броні, ресурсів, спорядження;
  • величезний арсенал зброї;
  • п'ятихвилинні квести.

Огляд зверху не завадив розробнику ретельно попрацювати над локаціями і продумати деталі. Гравець бачить те, що відбувається досить докладно, завдяки чому швидко може знайти ресурси і інші важливі елементи. Хороший вибір моделей зброї дозволяє вибрати найбільш зручні для кожної тактики варіанти. Крім одиночного формату можна вибрати командне протистояння, де спільно з реальними користувачами можна боротися за очищення територій від опонентів. Запрошуйте друзів і починайте захоплюючі короткочасні подорожі з підвищеними ризиками і частими форс-мажорами!


Реклама

Survive. Craft. Attack. Repeat (SCAR) для LG L35

Усі додатки IUGO Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/14 09:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |