Ice Scream 3
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ice Scream 3 - це чергова серія хоррор-квесту, в якому потрібно дізнатися джерело сили, що дозволяє жорстокому виробників морозива тихо викрадати дітей і відправляти їх в своє лігво.

Гравець залишається вдома один і вирішує прогулятися. Він поспішає на вулицю, але після відкриття вхідних дверей спостерігає дивну ситуацію біля фургона з морозивом. Цей автомобіль стоїть прямо навпроти будинку головного персонажа. Відважний старшокласник, який живе в тому ж районі, звинувачує морозивника в крадіжці дівчини на ім'я Ліз. Хлопець тримає в руках дивну зброю, дія якого зовсім не впливає на обвинуваченого. Продавець морозива злорадно посміявся, потім нагодував нападника порцією смачного ласощі, і загнав його в машину. Не діяти не можна, гравець повинен забратися у вантажівку і почати нову небезпечну подорож. Головне переконатися, що злочинець не помітить нового пасажира.

Як завжди, користувачеві пропонується карта з різними локаціями. Тут будуть цирк, метро, ​​центр для покупок і інші точки. Головоломки, логічні завдання і підказки для розкриття секретів помітні всюди. Діяти доведеться безшумно і оперативно, противник дуже уважний, його напружують будь підозрілі звуки. Якщо доведеться з ним зустрітися віч-на-віч (а точніше - обличчям до великої потворної масці), то можна дати відсіч лиходієві прицільним пострілом рогатки. Біль його ненадовго відверне, дозволяючи гравцеві втекти в безпечне місце.

Відмінні риси гри Ice Scream 3:

  • розгадка таємниць злого продавця ласощів;
  • пошук предметів;
  • швидке прийняття рішень;
  • оригінальні головоломки;
  • постійне уникнення уважного злочинця.

Стандартизований сценарій не втрачає привабливості для користувачів. Завдання стають більш химерними, над підказками доводиться багато роздумувати, а тягнути час категорично протипоказано. Від швидкості дій залежить невідома кількість життів, небезпека ситуації наростає щохвилини. Можливість захиститися усуває відчуття безпорадності, цікаві деталізовані локації викликають бажання уважно вивчити кожну ділянку доступних територій. Постарайтеся знайти елементи, які наближають до розгадки великої і страшної секрету!


Реклама

завантажити Ice Scream 3 1.0.6 для LG L35

Нове в цій версії
- Updated Game Over scene
- Ad network libraries updated
Загальна інформація
версія 1.0.6 (16)
дата завантаження 2021-04-09 16:57
Розмір 150.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/12 12:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |