Lost Archive
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Lost Archive - це карткова стратегія, в якій потрібно протистояти реальним користувачам і комбінувати карти так, щоб колода привела свого власника до виграшу.

На старті поєдинку гравцеві дістається кілька карт з яскравими персонажами і різноманітними опціями. На нижньому боці екрану розташовані свої елементи, на верхній - елементи противника. Між ними поле, розділене на шестикутні осередки. Вони підсвічуються, коли приходить черга робити хід. З протилежних сторін по одній соте зайнято важливими героями, їх доведеться захищати. Метою стає напад на ватажка команди опонента. Після підтягування карт з колоди, по черзі робляться ходи.

Необхідно вибрати комірку, на яку буде поставлено певний герой (вибирати можна з доступних на поточний момент). Боєць в фентезі-образі з'являється на полі бою і атакує того, хто знаходиться поруч. Якщо атакований не зможе його знищити відразу, боєць залишиться на місці. Іноді вдається виконати комбо і зробити ряд ударів, не чекаючи відповіді противника. Коли ватажок однієї з команд повалений - гра закінчується перемогою нападників.

У проміжку між NPC-битвами можна стежити за сюжетом, освоювати нові знання-підказки від симпатичної дівчини. Переможцю дається доступ до нових персонажам і детальна інформація про їхні можливості. Важливо проаналізувати здібності кожного, складати оптимальні комбінації для виведення бійців на майданчик.

Відмінні риси гри Lost Archive:

  • карткові та настільні PvP-битви;
  • змагання зі штучним інтелектом;
  • різноманітність ролей і дій карт;
  • використання колоди декількома користувачами;
  • захоплюючі події на полі бою.

Приємна нескладна графіка і легке звуковий супровід дозволяють грати в розслабленому стані. Розвиток сюжетної лінії урізноманітнює процес, але основна увага залучає широкий набір підопічних з фантастичного світу. Зібрану колоду можна передавати іншим користувачам, або взяти собі чужий набір бійців. Оригінальне рішення, яке рідко зустрічається в проектах жанру. Спробуйте незвичайний картковий геймплей і продемонструйте антагоністів свою команду з кращого ракурсу!


Реклама

завантажити Lost Archive 01.05.04 для LG L35

Нове в цій версії
[Ver1.5.4] Update contents
Add new card
Add new supply
Some minion size adjustment
Some voice added
Загальна інформація
версія 01.05.04 (45)
дата завантаження 2020-06-09 06:47
Розмір 43.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/11 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |