Infinity Ops
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Infinity Ops - це футуристична онлайн-стрілялка, в якій можна брати участь в міжпланетних боях, вибирати різні режими протистоянь з реальними супротивниками.

Одного разу в майбутньому стрімкий розвиток технологій припинилося, після чого представники багатьох планет загрузли в частих війнах. Користувач управляє одним з бійців і споглядає те, що відбувається від першої особи. Можна стати титаном, танком або пілотом, і відправитися в пекельну зону PvP-перестрілок, де підопічні гравців знищують один одного. Персонажі володіють сильними і слабкими сторонами, необхідно звертати увагу на характеристики при виборі класу. Доступна кастомизация героя з урахуванням його індивідуальних можливостей.

Якісна броня і маса варіантів зброї дозволить підготувати бійця до складних місій. Гвинтівки, кулемети, гранатомети з лазером виявляться у вашому розпорядженні. Можна зібрати клан і протистояти іншій команді, претендуючи на найбільшу кількість очок за обмежений період битви. В смертельному бою все навколо стають противниками і стояти за себе доводиться самостійно. Якщо хочеться зробити жорсткішими умови - виберіть формат хардкору з подвоєнням шкоди. Також дозволяється сформулювати неординарні правила і запросити користувачів в свою гру.

Відмінні риси гри Infinity Ops:

  • командні і поодинокі PvP-перестрілки;
  • кілька класів воїнів;
  • кастомизация персонажа;
  • величезний арсенал зброї;
  • щоденні місії і нагороди.

Геймплей вражає шикарною тривимірною графікою і складними картами локацій. Розробнику вдалося передати атмосферу сталості космічних війн, створити необхідний антураж. До нестандартної фізики потрібно звикати: сила гравітації в майбутньому зменшиться, через що стануть можливими стрибки на великі дистанції. Темп переміщення також підвищиться завдяки слабкому тяжінню. Велика кількість внутрішньоігрових покупок трохи псує настрій, але можна обійтися і заохоченнями за якісне виконання місій. Бійці з усього світу чекають вашої підмоги в міжгалактичних битвах, опоненти теж не проти зустрітися з новим воїном!


Реклама

завантажити Infinity Ops 1.12.1 для LG L35

Нове в цій версії
- Many major fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.12.1 (200193)
дата завантаження 2020-12-12 06:40
Розмір 39.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/10 12:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |