Never Ending Dungeon
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Never Ending Dungeon це сучасний рольової проект, що спочатку створювався для мобільних платформ, а значить, багато речей виявляться досить зручними, але так як розробники вирішили вкласти в те, що відбувається більше класики, то і пожертвувати деякими речами теж довелося.

Підготували гру в студії Creative Mobile Games, назва якої може здатися знайомим багатьом шанувальникам ігрової індустрії, ось тільки не рольовими іграми вони пробивалися до слави, що не рольовими ...

Наприклад, на їхньому рахунку значиться відмінна гра Beholder, але це платний і досить специфічний проект, а ось гонки Drag Racing (100 мільйонів завантажень) і Nitro Nation Drag Drift (більше 10 мільйонів завантажень) цілком дадуть розуміння про аудиторію, яку розробники залучають. Проте, в нашій новинці розрахунок йде на те, що ви знайомі з класичними представниками жанру, це помітно в деталях, які здадуться безумовно приємними.


Поняття нескінченності розмито в наших умах, але ми розуміємо, що це дуже багато і навіть більше, але розробники надійшли просто - розробили рівні, які генеруються автоматично, кожного разу, коли гравець відправляється в нову битву. Підхід має право на існування, але як всі ми знаємо, навіть «рандом» починає набридати. Віддушиною стане великий арсенал зброї та екіпіровки, які можна збирати, покращувати і колекціонувати.

Однак, вертикальна орієнтація не здасться зручною тим, хто звик саме до класики, на яку розробники і спиралися в даному проекті. Через такого «положення справ» і управління (інтерфейс) не найзручніше, що різниться з заявами розробників і оглядовість сильно обмежена, а значить знижує ваші тактичні можливості.


Особливості гри Never Ending Dungeon:

  • Битви, які ніколи не закінчуються
  • Герой буде битися навіть поки ви спите
  • Багато різних ворогів і босів
  • Екіпірування, зброю та інші штуки, які можна збирати в колекцію
  • Спеціальні випробування і локації
  • Рівні генеруються автоматично, завжди трохи різні

Недоліки гри:

  • Вертикальна орієнтація і випливають з цього проблеми з управлінням і інтерфейсом
  • Багато реклами, яка допомагає в прокачуванні
  • Є покупки, але можна обійтися і без них

Підсумок: поки ми писали огляд, розбираючись в тому, що відбувається і грі в цілому, настав розуміння і навіть розчарування, тому що виглядає Never Ending Dungeon як гідна рольова гра в класичному стилі, а на ділі виявилася типовим клікером, якому додали трохи більше можливостей, ніж це зазвичай буває ... У будь-якому випадку, з точки зору розвитку жанру - вийшло цікаво.


Реклама

Never Ending Dungeon для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/09 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |