A3: Still Alive
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра A3: Still Alive - це корейський ролевик, в якому потрібно полювати на різну нечисть, отримувати зброю та екіпіровку, а потім відважно битися з десятками інших гравців. Але основна його фішка в тому, що тут розробники спробували зробити щось середнє, між типовими для них рольовими проектами і таким форматом як «Battle Royale», що дуже цікаво!


Користувач вибирає героя із запропонованих 5 класів з різними зовнішніми параметрами і виводить його на велику аудиторію. Там будуть бродити підопічні реальних гравців з усіх куточків планети. Основне завдання - знищити опонентів і залишитися єдиним, хто вижив на поступово звужується локації. Від класу персонажа не залежить спектр його здібностей або арсенал зброї. Отримувати додаткові переваги і апгрейди можна шляхом боротьби з монстрами, що снують по території. Необхідно уважно стежити за обстановкою, наявність чудовиськ поруч не заважає іншим особистостям намагатися вбити вашого героя.

Після розправи над нечистю нечисті відкривається доступ до поліпшень. Кожне знайдена зброя має ряд можливостей, застосовувати можна лише частина з них. Гравець самостійно визначає, що найбільш пріоритетно для його воїна, які навички ігнорувати. Стиль поведінки в битві аналогічно залежить від обраних здібностей. У міру підвищення рівнів вміння вдосконалюються, можна розраховувати на підвищення початкових характеристик.

Відмінні риси гри A3: Still Alive:

  • битви з монстрами;
  • знищення героїв інших користувачів;
  • 5 типів персонажів;
  • звуження територій;
  • до 30 гравців на локації.

Розробник вдало поєднав MMORPG і королівську битву, забезпечуючи різноманіття вражень. Відсутність російської чи англійської мов трохи псує настрій, орієнтуватися доводиться тільки на візуальні фактори. Майданчики спочатку дивують своїми масштабами, але з плином часу щільність живих істот на кожному клаптику землі зростає і стратегію дій доводиться міняти.

Графічне оформлення симпатичне, огляд зверху дозволяє споглядати всю естетику локацій. Можливість участі в битвах посеред пустелі, на засніжених ділянках або в лісовий гущі привертає фанатів красивих протистоянь. Яскраві спецефекти підсилюють видовищність того, що відбувається. Не пропустіть рідкісний шанс вижити серед чудовиськ і 30 опонентів!


Реклама

A3: Still Alive для LG L35

Усі додатки Netmarble на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/07 12:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |