Puppet Doll: Horror House Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Puppet Doll: Horror House Escape - це пригодницький фільм жахів, в якому потрібно розгадати таємниці дивного будинку і втекти звідти раніше, ніж лялька підготується до чергового вбивства.

Починається історія досить спокійно: герой переміщається по порожніх кімнатах в центрі одного з приміщень виявляє лялькового хлопця, що сидить на стільці. Тиша навіває легкий страх, але в перші хвилини він нічим не підкріплений. Персонаж повинен вибратися з особняка, попередньо з'ясувавши таємниці живе (або раніше жила) тут сім'ї. Фотокартки та інші предмети стануть підказками для новоявленого сищика. Зображення щасливого сімейства спершу не дуже інформативні, необхідно знайти кілька фотографій і інші елементи, щоб вловити логічний зв'язок між підказками.

І хто прагне втекти постійно наштовхується на різні двері. Частина з них просто закрита, інша частина приховує якісь пастки. Можливий раптовий повернення до стартової точки, але зі зміною обставин. Якщо повернення до старту відбувається кілька разів, то ситуація постійно погіршується. У приміщеннях починає блимати і пропадати світло, закадрові крики і плач посилюють напругу. Пізніше на стінах з'являються криваві плями і загрозливі написи, в калюжах крові може навіть хтось лежати. Часу на розгляди не вистачає, стрілки на великому годиннику завмерли.

Відмінні риси Puppet Doll:

  • втечу з напівпорожнього будинку;
  • запобігання зіткнень з похмурою лялькою;
  • розслідування таємних подій;
  • пошук натяків і підказок;
  • криваве розвиток ситуації.

Розробник відмінно передав лякаючу атмосферу, поступово додаючи нові приводи для переляку. Зникнення ляльки зі стільця - найнебезпечніший фактор, який сповіщає про початок періоду полювання. У сидячому положенні ворог не страшний, але, коли встане, може наздогнати і з палаючими очима вбити персонажа. Чудова звуковий супровід змушує боятися навіть без спостереження візуальних змін в будинку. Простора будівля в пару поверхів повинно бути уважно вивчено, щоб уникнути пропуску важливих для розслідування деталей. Встигніть врятувати сім'ю і вижити!


Реклама

завантажити Puppet Doll: Horror House Escape 1.4 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.4 (4)
дата завантаження 2020-04-06 18:02
Розмір 52.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/07 10:00
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |