Shelter Zero: IDLE Angel Saga
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Shelter Zero: IDLE Angel Saga - це цікавий ролевик, в якому загін войовничих ангелів управляє великої бойовою технікою, знищує монстрів, бореться з іншими воїнами на аренах.

Гравцеві дістається роль командира ангельських дівчат, спраглих спільно боротися з будь-якими антагоністами. Кожен рівень має на увазі вбивство великої кількості чудовиськ або війну проти чужого клану, керованого реальним користувачем. Героїні мають широкий спектр умінь, по-різному звертаються з запропонованими машинами для бою. Необхідно розібратися в тонкощах поведінки підопічних, щоб створювати команди з урахуванням поточних небезпек.

Ефективна боротьба приносить вагомий заробіток, дозволяє збільшувати автопарк і вдосконалювати навички. Доповнюйте загін тваринами, вибирайте технічні деталі для збільшення потужності машин. Також між битвами рекомендується колекціонувати картки нових героїнь. Перед битвою можна вибирати персонажів, що виходять на конкретний бій. Чим більше вибір карток, тим крутіше повноваження керівника. Різноманітність можливих конфігурацій дає можливість проявити найкращі здібності командира і привести ангелів до беззастережної перемоги.

Відмінні риси гри Shelter Zero: IDLE Angel Saga:

  • формування команди сміливих персонажів;
  • протистояння натовпам монстрів;
  • застосування величезних бойових машин для контратак;
  • апгрейд доступною техніки;
  • онлайн-сутички з бійцями інших гравців.

Динамічний розвиток ситуації змушує підлаштовуватися під постійні опору. Монстри насуваються на ваші території незліченними ордами і планують захопити місто, якщо ангельські створення не впораються ними. Боси перешкоджають звикання до геймплею, дозволяють випробувати інші відчуття в боротьбі з найсильнішими. А на аренах зберігається напружена обстановка, кожен готовий розірвати противника прямо на очах у головнокомандувача.

Легке управління, прикольна аніме-графіка і чіткі завдання стають привертають факторами для гравців. Великі можливості апгрейдів і швидка заміна героїв дозволяють змінювати стратегію відповідно до потреб і ризиками. Візьміть участь в ангельської сазі і зупиніть наполегливих ворогів!


Реклама

Shelter Zero: IDLE Angel Saga для LG L35

Усі додатки CWave Inc. на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/06 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |