Mad Balance
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mad Balance - це цікава аркада, в якій потрібно утримувати в рівновазі зведений на верхівці скелі місто, переводити жителів з одного боку в іншу і протистояти ворожим істотам.

З невідомих причин у давні часи Ктулху наказав створити населений пункт на великому камені. Цей камінь лежав на вершині гори, що значно ускладнило завдання по будівництву інфраструктури. Але з божественними істотами сперечатися не можна, тому завдання було повністю виконано. Питання виникло в збереженні рівноваги хисткою конструкції. Різкі коливання викликали багато неприємностей, а пізніше до них додалися проблеми з монстрами, нападниками на городян. Гравець покликаний стежити за пересуваннями людей і одночасно відстрілювати антагоністів, що біжать і мчали звідусіль.

Противників підсилає чужі боги, які планують послабити віру населення в Ктулху. Взаємодіяти доведеться з глибоко віруючими, важливо підтримувати віру на належному рівні і зміцнювати її, коли виникне подібна можливість. Розробники створили більше 20 рівнів, з додатковими опціями для зміцнення інфраструктури або посилення довіри до божества у народу. Опції можна застосовувати при переході на новий етап. Монстри також удосконалюються і боротися стає складніше, для відбиття атак необхідна максимальна концентрація уваги.

Відмінні риси гри Mad Balance:

  • переміщення натовпу для підтримки ослабленого рівноваги;
  • протистояння атакам монстрів;
  • зміцнення конструкцій міста;
  • посилення віри у місцевих жителів;
  • боротьба з темними богами.

Божество обіцяє з'явитися перед віруючими пізніше, коли обстановка нормалізується, а літаючі навколо гади будуть знищені. Продумана сюжетна лінія змушує сильніше заглибитися в придуману історію і відчути важливість своєї місії. Принципи управління інтуїтивні, і дозволяють відразу приступити до виконання поставленого божеством завдання. Графічне управління приємне, але особливих спецефектів не додають, щоб гравець не відволікся і не пропустив момент глобальної катастрофи. Спробуйте врятувати хиткий місто, атакований жорстокими чудовиськами!


Реклама

завантажити Mad Balance 0.32 для LG L35

Нове в цій версії
- Added animated loadscreen
- Added tutorial animations
- Few visual elements fixed
Загальна інформація
версія 0.32 (32)
дата завантаження 2020-04-03 12:26
Розмір 77.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/04 12:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |