DoomCar
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра DoomCar - це футуристичний ролевик, в якому відбувається протистояння груд металу і боротьба за залишки ресурсів після апокаліптичних подій.

Історія відбувається в недалекому майбутньому, коли інопланетяни на потужних зорельотах напали на нашу планету. Протистояння закінчилося перетворенням Землі в заповнені руїнами території з малою кількістю тих, що вижили. Гравець опинився серед одиниць, що зберегли своє життя. Тепер потрібно пристосовуватися до нових умов, боротися за залишки доступних ресурсів, знищувати конкурентів. Битися можна на великих броньованих машинах, покритих міцної бронею і оснащених ультрасучасними видами зброї.

Почергове нанесення ударів і регулярне отримання поліпшень для залізних монстрів стануть основними пріоритетами на період участі в проекті. Неосяжне різноманітність машин і типів спорядження дозволяє створити найбільш епічність автопарк з найшикарнішими моделями транспорту. Процес завоювання територій може включати перекриття важливих маршрутів, щоб вороги не змогли дістатися до цінних ресурсів.

Відмінні риси гри DoomCar для андроїда:

  • покрокові битви на броньованих автомобілях;
  • захоплення доріг і земель;
  • видобуток ресурсів;
  • найм крутих помічників;
  • випадкова генерація місій.

Фанатам масштабних битв запропоновано кілька режимів з одиночними або клановими онлайн-битвами. Продумана система вибору суперників визначає найбільш схожих за рівнем підготовки опонентів. Якщо протистояння в реальному часі втомило, можна перейти на виконання місій, які формуються випадковим чином і не мають на увазі повторень. Кожен раз з'являються нові обставини, які змушують інакше сприймати свої завдання.

Жорстокі бої, гострий сюжет і хороша графіка заманюють користувача надовго. Прокачування машин і водія дає широкі можливості для розвитку. Автоматичне нанесення ударів дозволяє частково розслабитися і виділити час на споглядання постапокаліптичних битв. Завоюйте авторитет на руїнах раніше процвітаючою планети!


Реклама

DoomCar для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/04 10:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |