Bombergrounds: Battle Royale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Bombergrounds: Battle Royale - це прикольна онлайн бродилка, в якій потрібно обходити пастки і розставляти бомби для противників, щоб знищити інших персонажів.

Маленькі симпатичні звірі символізують несумісність добродушності з жорстокою реальністю. Користувач визначається із зовнішнім виглядом підопічного, вибирає характер і інші параметри. Після підготовки можна виводити миле тварина на картату локацію. Головним завданням буде виживання серед великого числа противників. Їх необхідно підривати, розставляючи бомби на клітинах, де висока ймовірність появи ворогів. Переможцем стане останній вижив. Решті призначено або підірватися, або впасти в прірву. Локація постійно зменшується, лінія периметра тане, розминутися на маленькому полі стає складно.

В ігровій зоні розташовано багато кубів-підвищень. Вони дозволяють укритися від вибуху. Також в лапах персонажа є біта, меч або інший інструмент, що дозволяє пересунути бомбу в бік опонента. Ця схема частіше використовується як захисна: іноді відсунути небезпечний предмет простіше, ніж дійти до укриття. Також битою можна тимчасово послабити противника, але не вбити. Основною діяльністю є розстановка пасток і уникнення чужих неприємних сюрпризів. Додатково рекомендується підривати ящики з коштовностями, шукати бонуси, скарби і посилення для свого героя.

Відмінні риси гри Bombergrounds: Battle Royale:

  • підрив суперників на локації;
  • використання біти для ослаблення опонентів;
  • карта з планомірним зменшенням;
  • забавні види бомб;
  • до 25 учасників.


Розробник пропонує кілька способів управління, щоб кожен вибрав найбільш зручний для себе формат. У проекті є запрошення приятелів для подальшої участі в одному раунді. Бонуси мотивують діяти активніше, таблиця лідерів дозволяє відстежувати рекордсменів і прагнути до них. При вибування звірові обов'язково нараховуються бали, їх число залежить від тривалості виживання і кількості знищених ворогів. Також в грі створений чат для листування. Прийміть участь в битві крихітних тварин, готових підірвати всіх заради перемоги!


Реклама

завантажити Bombergrounds: Battle Royale 0.11.3 для LG L35

Нове в цій версії
- Fixed connection issues
- Fixed login issues
- Fixed speed powerup issues
Загальна інформація
версія 0.11.3 (46)
дата завантаження 2021-07-19 12:14
Розмір 147.54 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/02 12:12
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |