Johnny Trigger
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Johnny Trigger - це мультяшна аркада, в якій персонаж біжить по локації, побачивши мафіозних особистостей виконує трюк і в уповільненому темпі стріляє по противникам.

Озброєний представник правоохоронних органів з'явився на території, де зазвичай бродять тільки мафіозі. Герой має намір вбити кожного зустрічного. Якщо не встигне вистрілити - загине сам від міткою кулі ворога. Боси не очікують нападу, починають стріляти самі, але персонаж стає більш маневреним і встигає ухилитися пару раз. Головне вразити кількома кулями такого антагоніста, разове поранення не стане для нього смертельним. Кожен рівень має на увазі кілька зустрічей з ворогами. Після виживання в короткочасних перестрілках охоронець порядку проходить чекпоінт і фіксує свої результати.

Відмінні риси гри Johnny Trigger:

  • стрілянина в уповільненому стрибку;
  • часті точки збереження для вашої зручності;
  • заміна моделей зброї в потрібний момент;
  • зіткнення з небезпечними босами;
  • заробіток ігрових доларів.

У двомірному екшені користувач спостерігає за тим, що відбувається з боку. Підопічний самостійно рухається, а коли на горизонті з'являються антагоністи - здійснює стрибок. У момент стрибка зображення сильно сповільнюється, виникає лінія напрямку прицілу. Коли траєкторія кулі дозволяє зачепити противника, гравець повинен натиснути по екрану для здійснення пострілу. Нюанс в тому, що ворогів у зоні доступності може бути кілька і їх потрібно знищити з однієї спроби. Промах дає право опонентові вистрілити у відповідь. Мафіозі віртуозно володіють зброєю, впевнено потрапляють в рухому ціль.

Управління геймплеєм інтуїтивно зрозуміле, однак складна фізика перешкоджає проходженню рівнів з першого разу. Яскраве графічне оформлення в мультиплікаційної стилістиці мінімізує драматизм ситуації. Оригінальні платформи гарантують різноманіття сюжетних сегментів, звикати до ідентичним трюкам не варто. В аркаді перевіряється швидкість реакції гравця, вміння своєчасно вразити супротивника. Доводиться діяти швидко, на прийняття рішення даються частки секунди. Постарайтеся усунути мафію на довіреній персонажу території!


Реклама

завантажити Johnny Trigger 1.12.10 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.12.10 (49)
дата завантаження 2021-08-12 01:35
Розмір 96.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки SayGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/04/01 12:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |