AFK Wizard
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра AFK Wizard - це містичний ролевик, в якому учень чарівника знаходить нові вміння та намагається запобігти головування драконів-загарбників над людством.

Колись давно освітлення порожнечі Іскрою призвело до виникнення Землі Отто. Кожен народжений тут був володарем малої частки Іскри. Повноцінного дару магії не було ні у кого, крім чарівників, готових прийняти особливі вміння і бути відповідальними за їх використання. Гравець виконує роль одного з учнів чарівника. Після пробудження величезного числа агресивних драконів необхідно максимально поліпшити навички і відправитися в бій.

Прийнятно як самостійне бій з ордами супротивників, так і об'єднання сил з іншими послідовниками чарівника. Спільна робота дозволить розблокувати чаклунські здібності, освоїти тонкощі роботи з металом і опанувати ковальським ремеслом. Над створенням зілля також можна працювати разом. Вивчення складних наук вимагає формування особливої ​​обстановки. Користувачеві пропонується побудувати вежу, в якій буде комфортно освоювати нові знання.

Після достатньої підготовки можна йти в підземні простори, боротися з драконами і їх союзниками-монстрами. Необхідно вибрати конкретного опонента серед великої кількості тих, хто сидить в підземному царстві особин. Далі стартує битва з почерговим нанесенням каліцтв. У битві можна бачити текстові описи зміни ситуації при дії з будь-якого боку. Чим грамотніше прокачаний підопічний гравця, тим вище його шанси на швидку перемогу з малим втратою.

Відмінні риси гри AFK Wizard:

  • апгрейд навичок чарівника;
  • битви з драконами і монстрами;
  • об'єднання сил з іншими магами;
  • зведення вежі;
  • виробництво напоїв з чарівними властивостями.

Досвідченому користувачеві доступна розблокування опції автоматичного дослідження підземелля. Вона з'являється при регулярному підвищенні рангу і дозволяє отримати статус найавторитетнішого мага. Нестандартне графічне оформлення і відсутність помітних відтінків дозволяють сконцентруватися на складних завданнях. Музичний фон порівняно спокійний на підготовчих процесах і напружений під час битв. Приміряйте на себе роль мага, щоб змусити драконів відмовитися від злих задумів!


Реклама

AFK Wizard для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/31 11:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |