Soldiers Of Vietnam - American Campaign
0 (0)

Soldiers Of Vietnam - American Campaign

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Soldiers Of Vietnam - American Campaign - це цікавий шутер, в якому доведеться брати участь у перестрілках, захищати воїнів-союзників і безжально знищувати ворогів.

Спочатку боєць потрапляє на тестову площадку, гравець тренується управляти підопічним, слід детальним вказівкам. Необхідно освоїти правила переміщення і особливості стрільби. Різноманітність зброї періоду американської кампанії у В'єтнамі дозволяє вибрати бажану модель і вийти на поле бою в повній готовності до масової перестрілці. Противники мають червону мітку для більш простого визначення. Спочатку їх порівняно мало на горизонті, стартові місії здаються легкими. Далі можна зіткнутися з цілим натовпом антагоністів, коли поруч всього кілька соратників. Якщо різниця сил не завадить бійцям вийти переможцями в локальній сутичці, то відкриється доступ до ще більш небезпечним завданням.

На екрані часто з'являються уточнення і підказки в текстовому вигляді. Також невидиме керівництво регулярно хвалить бійця і інформує про плани на найближче майбутнє. При непродуктивною боротьбі похвала відсутня. Однак низька активність в бою часто закінчується загибеллю солдата, подальші плани для нього не мають значення. Краще діяти активно і залишатися у формі, наскільки це можливо в військових умовах. У лівій верхній частині екрану є велика шкала здоров'я, при малому рівні вона зберігає зелений відтінок, перехід до червоного кольору означає високий ризик летального результату. Для кожної нової місії шкала заповнюється заново.

Відмінні риси екшену:

  • одиночні місії;
  • настройки для команди;
  • великий вибір моделей зброї;
  • розвиток сюжетної лінії;
  • текстові підказки.

Графічне оформлення проекту не сильно вражає, в зображенні мало деталей. Висока трава дозволяє в будь-якій точці облаштувати укриття, перечекати або тихо підкрастися до ворога. Є ризик зустрічі з антагоністом, тихо підійшли з тилу. Звуковий супровід гідне для середньостатистичного шутера. Розробник приділив багато уваги історичної складової, а також розвитку сценарію. Ситуація багато в чому залежить від поведінки воїна, яким керує гравець. Пройдіть кампанію гідно і закрийте всі поставлені керівництвом завдання!


Реклама

завантажити Soldiers Of Vietnam - American Campaign 0.14 для LG L35

Нове в цій версії
* Improved environmental detail
* Added an extra level, you man the gunner position in a chopper
* Enemies can now be found in outpost towers and in higher vantage points
* Mission 3 and 6 now end properly
* Added all weapons as pick ups on last level
* Added various weapons stats, AK47 has reduced fire rate but higher damage for example
* Improved performance, Reduced grass draw distance and reduced default view distance ( View Distance can be set back in options menu)
Загальна інформація
версія 0.14 (200014)
дата завантаження 2020-05-07 06:50
Розмір 100.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/29 12:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |