Stupid Zombies 4
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stupid Zombies 4 - це цікава аркада, в якій потрібно вбивати ходячих мерців в дивних приміщеннях, застосовуючи рикошети куль від стін, стелі і різних предметів.

Користувач вибирає зброю для старту, потім його персонаж потрапляє в першу ігрову зону і стріляє антагоністові точно в голову. На наступних майданчиках з'являються стіни, бочки, платформи та інші елементи, що не дозволяють прицілитися в ходячого мерця. Доводиться використовувати рикошет, тестувати різні підходи в стрільбі, щоб знищити супротивників з мінімальною витратою патронів. Ворогів на рівні може бути кілька, а снаряди стрілецької зброї надаються в обмеженій кількості. Необхідно викручуватись і докладати зусиль для знищення ряду зомбованих істот одним махом.

Пунктир передбачуваної траєкторії польоту кулі допомагає збільшити точність прицілу, але похибка може привести до порожнього пострілу. Персонаж здатний повертатися на всі боки і направляти гвинтівку під будь-яким кутом, але переміщатися не має права. Позитивний фактор - відсутність поранень у стрільця, навіть коли куля випадково пролетіла поруч, буквально крізь нього. Герой наділений безсмертям, його подібні ситуації не турбують.

Відмінні риси гри Stupid Zombies 4:

  • стрілянина по дурною нежиті;
  • постійна робота з рикошетом;
  • відображення траєкторії польоту кулі;
  • гідний вибір зброї;
  • головоломки на неординарних локаціях.


Смерть ходячого мерця приносить цінні монети. Вони підійдуть в якості оплати нового зброї. Також за ігрові гроші можна придбати більш вмілого стрілка, який має додаткові здібностями для розправи над зомбі. Згодом потужність доступних автоматів і гвинтівок значно збільшується, завдання стають більш екстравагантними.

Проект зроблений в двомірному графічному оформленні, всі предмети на локації можуть бути задіяні як інструменти для розправи над нечистю. Колеса, бомби уповільненої дії, важкі ящики в повному розпорядженні гравця, досить зачепити бажані предмети після пострілу. Вони завдають шкоди противнику при зіткненні з ним. Спробуйте вирішити кожну головоломку з першого разу!


Реклама

Stupid Zombies 4 для LG L35

Усі додатки GameResort на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/29 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |