Dirt Bike Racing Stunts
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dirt Bike Racing Stunts - це захоплююча велогонка, в якій має бути кататися по складних трасах на гірському велосипеді, робити прикольні трюки, збирати монети.

Користувач вказує параметри зовнішнього вигляду гонщика, потім підбирає оптимальний для конкретної поїздки транспорт. Перші траси виглядають просто, на них відсутні різкі спуски або підйоми, підвісних мостів або інших спеціальних конструкцій також не видно. На старті необхідно звикнути до фізики руху, навчитися контролювати велосипед. Далі стає веселіше і небезпечніше: трюки дозволяється робити скрізь, але деякі ділянки без них просто не вийде подолати.

Монети розсипані по всьому шляху, лічильник в верхньому кутку вказує, скільки вдалося зібрати на пройденої дистанції. Іноді монета стає мотивацією для виконання хитрих рухів. Бонусний елемент може висіти високо в повітрі, дістати його без стрибка або екстравагантного розвороту не вийде. Пропуск монети прийнятний, але і без неї насипу з трамплінами зобов'язують тренуватися і вдосконалювати навички в порівняно новий вид спорту.

Рівні часто завершуються ударами про непереборну перешкоду, з подальшим падінням і руйнуванням двоколісного механізму. Приводів для хворобливих падінь стає більше з кожним новим частиною дистанції. Підготуйтеся до великого числа травм і частим повторним стартів.

Відмінні риси гри Dirt Bike Racing Stunts:

  • вибір персонажа і транспортного засобу;
  • звивисті стежки на божевільних висотах;
  • неймовірні трюки;
  • часті удари і пошкодження;
  • різні види змагань.

Прості принципи управління дають можливість швидко зрозуміти основні завдання, але реалістична фізика сильно перешкоджає реалізації планів. Додатковим фактором напруги буде секундомір, бажання прискоритися іноді провокує помилки. Симпатична графіка і бадьора фонова музика викликають бажання рухатися далі, навіть якщо недавно сталося смертельне падіння, і персонаж став здобиччю орла. Польоти в повітрі, падіння в прірву, неміцні мости і високі ризики дарують користувачеві регулярні сплески адреналіну. Спробуйте проїхатися по всіх трасах в різних режимах!


Реклама

завантажити Dirt Bike Racing Stunts 4.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 4.0 (41)
дата завантаження 2021-09-17 22:34
Розмір 69.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/28 12:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |