Idle War: Legendary Heroes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Idle War: Legendary Heroes - це цікавий ролевик, в якому мандрівник збирає кращих бійців для протистояння монстрам на загадкових і незвіданих землях.

Гравець приміряє роль командувача фантастичного війська легендарних персонажів. Для грамотного управління необхідно сформувати ідеальний загін бійців. У розпорядженні користувача представники 6 фракцій, сумарно понад 100 героїв. Їх можна закликати на службу, відточувати навички, експериментувати в поєднаннях здібностей. Підготовлені воїни виходять на поле бою, після чого командир може повністю розслабитися - діяти підопічні будуть автоматично, допомоги з боку керуючого їм не потрібно. Важливо стежити за ефективністю маневрів, аналізувати те, що відбувається, щоб розуміти основні напрямки підготовки для наступної сутички.

Можна створити гільдію і об'єднатися з друзями для більш продуктивної боротьби з невідомими раніше істотами. Боси темних гільдій завжди готові до нових битв, можливо через наївною самовпевненості в перемогах. Для любителів протистоянь в форматі PvP розробник створив арени, де стикаються команди реальних гравців. В онлайні також нудьги не передбачається 1000 рівнів з яскравими пригодами і несподіваними зустрічами змушує втягнутися в гру на тривалий час.

Відмінні риси гри Idle War: Legendary Heroes:

  • подорож по таємничим світам;
  • збір команди для боротьби зі всесвітнім злом;
  • більше сотні героїв на вибір;
  • тренування підопічних, розвиток їх умінь;
  • автоматизовані битви.


Барвисті локації і сюжетна лінія занурюють в ігрові світи. Прогулянки по лісах, кладовищ, руїн і фантастичним оазисів гарантують відсутність нудьги. Оригінальні види сотні персонажів дозволяють враховувати візуальний аспект при створенні загону, широкий спектр навичок дає можливість наділити підопічних неймовірними комбінаціями умінь. Добре пророблена анімаційна складова робить битви яскравими, змушує з інтересом спостерігати за автоматичним дійством. При необхідності можна припинити спостереження і дозволити вірним підлеглим боротися далі без нагляду, поки не з'явиться час знову зайти в гру. Легендарні герої чекають свого головнокомандувача!


Реклама

завантажити Idle War: Legendary Heroes 1.0.17 для LG L35

Нове в цій версії
# Bug fix and optimization.
Загальна інформація
версія 1.0.17 (23)
дата завантаження 2020-03-26 12:22
Розмір 67.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки IDLE GAME на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/28 10:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |