Beat Shot: Legends
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Beat Shot: Legends - це музичний шутер, в якому потрібно цілитися з виникаючих на трьох доріжках елементам, і стріляти, не пропускаючи жодного мимо.

Користувач бачить ситуацію від першої особи. На локації з яскравим оформленням він рухається вперед, уважно відстежуючи лінії перед собою. Білі фігури з'являються на горизонті і швидко наближаються, переміщаючись по одній з трьох прямих. Завдання полягає в напрямку зброї в коректну сторону, і своєчасному знищенні всіх елементів. Пропуск однієї мети призводить до втрати життя, потрійна втрата - привід для повторного старту на тій же ділянці. Темп руху встановлений і контролю не підлягає, необхідно підлаштовуватися під ритм мелодії. Саундтрек можна міняти під настрій, іноді саме вибір відповідної музики грає вирішальну роль в результативності стрільби.

При серії ідеальних або хороших пострілів можна побачити текстове повідомлення із зазначенням поточного досягнення. У правому верхньому куті розміщені три серця, що символізують життя стрілка. Їх чорне забарвлення свідчить про втрачений шанс, рожевий - про доступне запасі. Попутно рекомендується збирати бонусні монети і каміння, число накопичених монет відображається в лівому кутку. У верхній центральній зоні видно лінію з показником загального числа збитих елементів. Також з цієї прямої легко зорієнтуватися, яка частина шляху на локації вже пройдена.

Відмінні риси гри Beat Shot: Legends:

  • ритмічні постріли по плитках;
  • чіткий приціл;
  • збір монет і цінних предметів;
  • розблокування мелодій;
  • заборона на пропуск плиток.


Ритмічна аркада легко затягує гравця, просте управління дає можливість звикнути до геймплею за перші секунди. Розробник підготував ряд музичних творів, які відкриваються тільки після отримання певного досвіду. Барвисте графічне оформлення відмінно доповнює різноманітність звукових ефектів. Проект вимагає зосередженості і швидкості реакції, щоб вчасно направляти приціл на симпатичні фігури, здатні вкрасти дорогоцінні життя. Спробуйте пройти всі майданчики за мінімальну кількість спроб.


Реклама

завантажити Beat Shot: Legends 1.5.18 для LG L35

Нове в цій версії
- weapon effects ajusted?
- new camera effects added?
- bugs with custom song fixed?
Загальна інформація
версія 1.5.18 (66)
дата завантаження 2021-06-23 11:42
Розмір 42.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Adaric Music на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/27 12:09
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |