Sprint RPG
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sprint RPG - це прикольний ролевик, в якому має бути досліджувати чорно-білі підземелля, битися з різними видами скелетів, добувати скарби.

Озброєний мечем персонаж просувається вглиб підземних лабіринтів. У нього є факел, що забезпечує постійне освітлення і щит, що дозволяє захиститися в момент нападу антагоніста. Необхідно проходити по ділянках території з вузькими дорогами і вбивати зустрічних супротивників. Вороги умовно поділяються на кілька типів, кожен має свої звички, особливості поведінки. Якщо вивчити нюанси взаємодії з кожним персонажем, то можна мінімізувати час битви, прискорити рух і отримання різних нагород.

Покажчики напрямку відсутні, шукати двері на наступний рівень доведеться самостійно. Часовий період на проходження етапу обмежений, тому важливо поспішати і зберігати високий темп переміщення. Повільність або втрата життя при слабких бійцівських навичок приведуть до повторного старту поточного рівня. На шляху буде багато цікавих знахідок, є шанс створити цілу колекцію рідкісних стародавніх предметів. Огляд від першої особи не заважає регулярно перетворювати воїна, міняти його стиль і образ. Щитом або мечем здивувати скелета не вийде, а боєць з плюшевим ведмедем в руці точно зламає стереотипи противника.

Відмінні риси гри Sprint RPG:

  • знищення ворогів-скелетів;
  • прогулянки по лабіринтах підземель;
  • колекціонування реліквій;
  • набір балів;
  • зустріч з кощавим королем.


Піксельна чорно-біла графіка виділяє проект серед аналогів. Інтуїтивне управління однією рукою дозволяє оперативно звикнути до гри і налаштуватися на виконання головних місій. Скелети пручаються і нападають, але кілька чітких ударів змушують їх звільнити шлях воїна. Збір реліквій урізноманітнює, але довго відволікатися на розгляд трофеїв не варто, щоб встигнути підійти до наступних дверей. Вивчайте звички опонентів, надягайте забавні моделі взуття і біжіть назустріч небезпечним пригодам. Кістяний король вже передчуває епічну сутичку!


Реклама

завантажити Sprint RPG 1.1.3 для LG L35

Нове в цій версії
Initial Release
Загальна інформація
версія 1.1.3 (10005000)
дата завантаження 2020-03-26 12:06
Розмір 13.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/27 09:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |