Wild Frontier
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Wild Frontier - це цікава стратегія, в якій мер населеного пункту на Дикому Заході відновлює порядок на довірених землях, пропонує союзи, оголошує війни.

Події розвиваються на заході 19 століття. Саме тоді гравцеві дістається роль мера невеликого американського міста, в якому бандити грабують усіх підряд, значна частина людей живе за межею бідності. Нова посада спочатку приносить багато клопоту. Але амбіції щодо трансформації маленькій території в більшу імперію змушують діяти рішуче. Необхідно знайти досвідчених військових, готових керувати армією, показувати бійцям приклад в питанні захисту своєї рідної землі, і вести їх на війни, заради завоювання нових ділянок. Часто доводиться приймати радикальні рішення, змінювати позиції, замість пропозиції союзницьких відносин сповіщати про швидкий напад.

Сильна армія також допоможе швидше розібратися з процвітаючим бандитизмом. Інші помічники підкажуть тактику дій по інших напрямках (інфраструктура, підтримка населення). Можна формувати альянси, домовлятися в онлайні про спільні плани. Надійна підтримка прискорює процеси, будь то видобуток ресурсів, розширення територіальної зони, або облаштування вже підвладних меру ділянок. Війни, перестрілки, загрози змішуються з конструктивними переговорами і в усьому необхідно знаходити баланс. При появі сильної втоми рекомендується заглянути в бар. Прекрасні дівчата нагадають про важливість періодичного відпочинку і користь моральної підтримки.

Відмінні риси гри Wild Frontier:

  • пошук командувача армією і інших помічників;
  • боротьба з бандитизмом;
  • ведення переговорів, прийняття складних рішень;
  • домінування на територіях;
  • отримання ресурсів, багатства, слави.

Дика атмосфера змушує постійно побоюватися погіршень. Мінімізувати ризики можна виключно за допомогою комунікації з іншими користувачами, узгодження найближчих маневрів. Благо розробник створив спеціальні чати та інші варіанти зв'язку з колегами і помічниками. Стилізоване графічне оформлення занурює в потрібну атмосферу, величезна кількість завдань і подій точно не дозволить нудьгувати. Перевірте сили свого внутрішнього завойовника!


Реклама

завантажити Wild Frontier 1.5.8 для LG L35

Нове в цій версії
What's New:
1. Rocky Mountain Arena added.
2. Most Wanted Events added.
3. New Gemstones- Higher quality Resplendent Gems await you!
4. New levels of Defend the West added.
Загальна інформація
версія 1.5.8 (186)
дата завантаження 2021-05-05 22:56
Розмір 127.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

WRITE_GSERVICES

WRITE_GSERVICES

Усі додатки 37GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/26 12:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |