COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE - це захоплюючий проект, в якому потрібно будувати космічний корабель, вступати в бої з сильними антагоністами, споглядати простори галактики,

Користувач отримує маленький зореліт, що складається з 4 або 5 блоків. Там є кабіна, установка зі зброєю, фрагменти для виробництва мінеральних елементів і блок, який відповідає за їжу. Можна модернізувати свій апарат, додавати до нього нові частини. Доступні: поліпшення зброї, додавання щитів, збільшення потужності виробництва ресурсів та інші корисні елементи. Кожен шматок можна прикріплювати в довільному місці, створювати неповторні форми для свого міжгалактичного транспорту. Після підготовки можна виходити у відкритий простір з монстрами і іншими кораблями.

У постапокаліптичний період доброзичливців шукати не варто. Всі створення налаштовані агресивно і готові до нанесення великої шкоди опонентам. Потрібно докласти зусиль, щоб вижити і знищити супротивників. Битви відбуваються в автоматичному форматі, гравець може вплинути на результат кожного бою лише рівнем підготовки зорельота. Особливу роль відіграють бали життя, потужність атаки і сила захисту. У верхній зоні видно основні дані, трохи нижче - сам бойовий процес.

Перемоги приносять нагороди і більш широкі можливості для апгрейдів. Коли бойові місії хочеться змінити на щось мирне, можна зайнятися дослідженням космосу. На величезних територіях є багато цікавого, головне навчитися бачити нюанси.

Відмінні риси стратегії COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE:

  • створення зорельота за своєю схемою;
  • комбінування частин апарату;
  • протистояння монстрам;
  • автоматичні сутички;
  • дослідження космосу.

Війни на рівні галактики приємно дивують мальованим графічним оформленням. Звуковий супровід дозволяє відчути себе в епіцентрі космічної битви. Закадровий мелодія допомагає спокійно і розмірено збирати свій унікальний механізм, а потім активно вливатися в бій. Противники поводяться нетактовно, до них складно залишатися байдужим. Місії дають нескінченні можливості для розвитку і постійної активної роботи. Завершення апокаліпсису - відмінний привід для завоювання галактики!


Реклама

завантажити COSMIC WARS: THE GALACTIC BATTLE 1.1.60 для LG L35

Нове в цій версії
- Game stabilization.
- Minor bugs fixed.
Загальна інформація
версія 1.1.60 (1160)
дата завантаження 2021-02-06 22:23
Розмір 49.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/24 12:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |