SNOOPY Puzzle Journey
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра SNOOPY Puzzle Journey - це мила головоломка, в якій намальований пес Снупі вивчає різні країни, фотографується, стикається із завданнями жанру три в ряд.

Знаменитий герой з американських коміксів починає кругосвітню подорож. Кожен рівень відповідає певному місту. Між рівнями можна споглядати симпатичні локації, приміряти вбрання, звичні для представників різних народів. Гравцеві належить вирішувати завдання по комбінуванню квадратних елементів різних кольорів. Якщо вдається вибудувати в лінію три або більше ідентичних квадратів - вони вибухають. У процесі виконання завдання Снупі знаходиться над полем з кольоровими квадратами. Поруч з собакою часто з'являються його друзі, симпатичні мультяшні персонажі.

Зліва вгорі вказано, які фігури важливо зібрати для вирішення конкретного головоломки. Вибух потрібних квадратів приводить до поповнення своєрідною скарбнички. Також у верхній панелі відображається обмеження за кількістю доступних рухів і показник набраних балів. Коли необхідні елементи зібрані в достатній кількості, бустери активізують феєрверк. Він повністю очищає ігрову зону і помітно впливає на лічильник балів. Бустери можна застосовувати і при тупикової ситуації, але попередньо необхідно набратися досвіду і заслужити застосування таких інструментів.

Відмінні риси гри SNOOPY Puzzle Journey:

  • пересування елементів по три в лінію;
  • допоміжні бустери;
  • грандіозні плани мандрівника;
  • багато приводів для Селфі;
  • вибір оригінальних нарядів.

Фотографування - справжня пристрасть героя. Вдалий хід стає приводом для нового кадру, будьте готові до частих клацань фотоапарата, постійно висить на шиї добродушного пса. Позитивний настрій, яскрава графіка і симпатичні міські види роблять проект привабливим для маленьких і дорослих користувачів. Нескладні завдання дозволяють розслабитися і без поспіху прокачувати логічне мислення. Відправляйтеся в шлях разом з досвідченим мандрівником, стежте за його спілкуванням з дітьми і тваринами, отримуйте задоволення від тайм-кілера!


Реклама

завантажити SNOOPY Puzzle Journey 1.11.02 для LG L35

Нове в цій версії
・ Bug Fixed.
Загальна інформація
версія 1.11.02 (62)
дата завантаження 2021-09-18 07:05
Розмір 97.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/24 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |