Raft Survival Forest 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Raft Survival Forest 2 - це цікава вижівалка, в якій потрібно налагоджувати побут на безлюдному острові, полювати, захищатися від тварин, вивчати чудову природу.

У другому розділі популярної історії мова піде про персонажа, що мріє про кругосвітню подорож. Плекав мрію сценарій почав збуватися, але раптово вертоліт розбився на невідомій території. Серед океану знайшовся маленький острів, ніким не відзначений на карті. У лісових хащах доведеться облаштовуватися, будувати притулок від тварин, шукати їжу. Благо герой попався умілий, може своїми руками зробити багато. Інструменти для будівництва, полювання, рибальської та іншої діяльності потрібно створювати, хоча початковий арсенал інвентарю є в запасі.

Додатково можна зайнятися вивченням найближчих земель, що омиваються океаном з усіх боків. Серед шалено красивою рослинності хочеться забути про все, але місцеві тварини не дають розслабитися, змушують уважно стежити за тим, що відбувається. Перед коротким подорожжю необхідно перевірити наявність важливих предметів. Якщо чогось не вистачає - краще завчасно запастися інструментів. З порожніми руками гуляти по островам не рекомендується, на шляху може з'явиться дика живність, яка бажає довести свою перевагу над людиною. Подібні сутички стануть звичкою, якщо доведеться побути тут довше.

Відмінні риси гри Raft Survival Forest 2:

  • існування в обстановці дикої природи;
  • дослідження островів;
  • широкий набір доступних інструментів;
  • зведення житла, створення корисних предметів;
  • корекція часу доби.

Всі завдання геймплея зводяться до виживання з найменшими втратами здоров'я. Зміна днів і ночей додає ситуації реалістичності. Багатозадачність змушує постійно вирішувати питання, вести себе активно, не розслаблятися. Тривимірні локації викликають захоплення, змішане з панікою, адже ефектна природа джунглів зовсім не пристосована до людини, а тварини можуть негативно реагувати на появу такого гостя. Полювання, риболовля, будівництво, дослідження навколишнього середовища та інші місії чекають того, хто наважиться з'явитися в тутешніх лісах. Доведіть, що гідні залишитися в цій зоні!


Реклама

завантажити Raft Survival Forest 2 1.1.6 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.1.6 (6)
дата завантаження 2021-09-17 22:33
Розмір 130.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/23 10:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |