Legacy of Ninja
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Legacy of Ninja - це бойовий екшен, в якому потрібно боротися з антагоністами, обходити точки з пастками, вести самурая до цілей і відкривати доступ до рівнів вище.

Персонаж з мечем починає небезпечну подорож під управлінням гравця. Він виходить на першу арену і бачить супротивника, якого слід смертельно поранити. Ворог тримає в руках холодну зброю і готується до нападу. Діяти доведеться швидко, уповільнення може привести до смерті. В процесі битви поряд з'являється ще кілька опонентів, активних і агресивних. Битися доводиться з натовпом. Благо персонажу доступні різні удари і трюки, він здатний ухилитися і дистанціюватися на частки секунд, щоб спланувати явного переможця маневрів. Головне не витрачати час даремно, опоненти примушують вести динамічний бій.

У процесі бою на майданчику обов'язково з'являться криваві сліди поранень. Після вбивств з'являються великі калюжі крові. Віртуозним рухом меча можна проткнути антагоніста наскрізь, відрубати голову або іншу частину тіла. Зручні кнопки управління роблять вибір рухів наочним, дозволяють гравцеві легко маніпулювати підопічним. Спеціальний лічильник показує число ударів, нанесених з малим проміжком часу, а в верхньому кутку на шкалі відображається кількість набраних балів.

Відмінні риси гри Legacy of Ninja:

  • файтинг з декількома персонажами одночасно;
  • комбінування ударів;
  • бризки крові, що розлітаються частини тіл;
  • своєчасна реакція на контратаки;
  • різні форми поля бою.

Завершення рівня - окрема процедура, до неї самурай приступає після знищення ворогів. Необхідно запускати хитрі механізми, індивідуальні для кожного етапу. Це може бути відкриття воріт, активація транспорту, що переносить на наступну майданчик, інша оригінальна завдання. Додатково на деяких рівнях є точки збереження, де частина місії гарантовано виконана.

Графічне оформлення виконане в японському стилі. Звуковий супровід точно передає перипетії битви з мечами. Атмосфера давніх часів і битв між самураями відволікає від буденної сірості, дозволяє виплеснути енергію і насолодитися динамічним геймплеєм. Допоможіть героєві очистити кожну арену!


Реклама

завантажити Legacy of Ninja 1.3 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.3 (4)
дата завантаження 2020-04-21 05:57
Розмір 48.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/22 12:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |