Sheepong: Match-3 Adventure
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sheepong: Match-3 Adventure - це яскраве пригода, в якому смілива вівця рятує маму від вовчої зграї вирішуючи завдання зі збору декількох предметів в ряд.

Персонаж гуляв неподалік від будинку, знаходився в полі зору улюбленої мами, яка розвішувала білизну після прання у дворі. Раптом з'явилася літаюча тарілка і буквально затягнула господарську жінку. Через кілька секунд з інопланетного пристрої було спущено на подвір'я кілька вовків. Кучерявий підліток трохи злякався, але швидко став розсудливим і почав діалог з кожним із супротивників. Охочих піти на компроміс не знайшлося, довелося вступати в нерівну боротьбу.

Протистояння кожному вовкові на увазі рішення окремої головоломки. На картатій дошці розташовані предмети і тварини різних кольорів. Якщо переміщати елементи так, щоб по вертикалі або по горизонталі розташовувалося по три і більше однакових - можна спровокувати невеликий вибух. На місці зниклих фігур з'являться нові, щоб продовжити вирішення завдання з оновленими умовами. Бустери провокують глобальні вибухи, але зачепити їх виходить рідко.

Відмінні риси гри Sheepong: Match-3 Adventure:

  • комбінування елементів по три в одному ряду;
  • порятунок викраденої мами;
  • протистояння шкідливим вовкам;
  • колекціонування скарбів;
  • подорож з різними подіями.

На деяких клітинах ігрової зони видно зображення вовків, ці ділянки потрібно розворушити для вирішення завдання. Коли біля сірого лиходія щось вибухає - він здається. Якщо все злочинці на дошці здадуться, герой повернеться у двір, збере монети і перейде до діалогу з наступним опонентом. Ситуація з відсутністю компромісу повториться, що призведе до нової, більш складної головоломці. Доведеться пройти багато завдань, щоб антагоністи визнали свою безпорадність.

В епічному пригоді необхідно рятувати численних друзів, подорожувати, робити відкриття. За допомогою діалогів гравець дізнається захоплюючі історії про різних персонажів. Легкий сюжет і насичені відтінки графічного оформлення сподобаються навіть дітям, а сміливе поведінку підопічного навчить відкидати зневіру і впевнено діяти на шляху до мети, навіть коли ситуація плачевна. Допоможіть возз'єднати овечу сім'ю!


Реклама

завантажити Sheepong: Match-3 Adventure 1.0.3 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed bugs and improved overall stability
Загальна інформація
версія 1.0.3 (82)
дата завантаження 2020-03-21 11:52
Розмір 118 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки PLAYDOG на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/22 09:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |