The Escaper
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Escaper - це захоплюючий квест, в якому потрібно шукати предмети, розшифровувати коди, вирішувати завдання на фізику і виконувати інші дії заради виходу з замкнутих кімнат.

Гравець виявляється замкненим в невеликому тривимірному приміщенні. Вихід можливий тільки після розгадки багатьох складних питань. Починається історія з короткого інструктажу, знайомства з доступними діями і основними варіантами завдань. Допоміжна інформація дозволяє активніше розгадувати ребуси, шукати логічні зв'язки. Велика кількість підказок ретельно заховано серед елементів інтер'єру. Дрібні речі можна підбирати і складати в бічній панелі, а потім діставати і намагатися застосувати заради наближення до чергової розгадки.

Для бажаючих зробити квест більш напруженим створений режим на час. Можна отримати додаткову дозу адреналіну від поспіху, постійно озиратися на таймер і стежити за тим, як зрадницьки закінчуються хвилини. Якщо хочеться вибирати темп самостійно, слід віддати перевагу формату без зворотного відліку часу. З'явиться можливість більш уважно оглядати локації, продумувати кожне рішення. Розробник наділив проект цікавою сюжетною лінією, розуміння якої спростить підхід до завдань. Необхідно аналізувати дрібниці, брати до уваги шифри і незрозумілі знаки, службовці натяками.

Відмінні риси гри The Escaper:

  • втечу з замкнутого простору;
  • 4 деталізованих приміщення;
  • різноманітність головоломок;
  • режими з обмеженням часу і без нього;
  • цікавий сюжет.

Індивідуальна стилістика для кожного з чотирьох просторів дарує естетичну насолоду. Якісне графічне оформлення дозволяє сконцентруватися на пошуку рішень, вивчати численні деталі і вникати в тонкощі запропонованого сюжету. Управління виконано інтуїтивно, щоб користувач швидко звик до ситуації. Музичний супровід додає атмосфері шарму, робить історію більш таємничою. Спробуйте знайти всі розгадки і вибратися з найкрасивіших кімнат, які тимчасово обмежують вашу свободу!


Реклама

завантажити The Escaper 7 для LG L35

Нове в цій версії
The Escaper Demo v.1.2
Загальна інформація
версія 7 (7)
дата завантаження 2020-03-20 12:14
Розмір 38.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/21 10:12
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |