Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle
0 (0)

Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle - це екшен-файтинг, в якому належить битися з незліченними злочинцями заради власного виживання.

Після Третьої світової карта Північної Америки кардинально змінилася, територія була розділена на 5 регіонів, прилеглих до Детройту. Проблемний місто нікуди не приєднався, після зриву декількох домовленостей на нього махнули рукою. Анархія воцарила в місті з майже мільйонним населенням. Пізніше в сусідніх державах з'явилася смертна кара, Детройт знайшов репутацію найбільшої в'язниці світу, оскільки туди депортували найнебезпечніших особистостей, нібито надаючи другий шанс на життя. Вижити було вкрай складно, люди розділилися на угруповання і постійно боролися один з одним.

Керований гравцем кібер-боєць має намір виконати ряд місій в забутому всіма населеному пункті, відкоригувати хід подій і вибратися звідти живим. На шляху йому постійно доводиться боротися з антагоністами в футуристичних обладунках. За сценарієм на дворі вже 2100 рік і в битвах використовується ультрасучасне спорядження і зброя. Злочинці мають дуже швидкою реакцією, тому завжди доведеться діяти оперативно, випереджати чужі удари, удосконалювати вміння і домагатися розблокування нових навичок. За кожного вбитого герою дається премія у вигляді золотих монет, які обмінюються на апгрейди.

Відмінні риси Cyber ​​Fighters:

  • бійки з агресивними жителями злочинного міста;
  • загрозливі габарити супротивників;
  • розблокування і апгрейд навичок;
  • розширення збройового арсеналу;
  • оффлайн і онлайн режими.

Розробники бачать майбутній Детройт в стилістиці кіберпанку. Яскраве двомірне оформлення і спецефекти роблять кожен бій барвистим. Битв так багато, що складно провести межу, коли закінчилася попередня бійка і почалася нова. Головне встигати збирати монети, які виникли після загибелі супротивників. Автоматично в скарбничку вони не падають, потрібно повторно пройтися там, де впав ворог. Наочна карта рівнів показує, наскільки далеко вдалося просунутися персонажу. Якщо режим кампанії набрид, можна переключитися на онлайн-бій і поборотися з бійцем реального гравця. Забутий всіма місто зачекався змін!


Реклама

завантажити Cyber ​​Fighters: Legends Of Shadow Battle 1.11.63 для LG L35

Нове в цій версії
- Fix some bugs and optimize game
Загальна інформація
версія 1.11.63 (190)
дата завантаження 2021-09-15 14:30
Розмір 134 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки ZITGA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/19 10:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |