Haunted Fields: Online Survival Horror Escape
4.7 (4)

Haunted Fields: Online Survival Horror Escape

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Haunted Fields: Online Survival Horror Escape - це жахлива бродилка, в якій четвірка героїв намагається втекти з кладовища, а слідом женеться безжалісний убивця.

В гущавині ночі п'ятеро підлітків сидять біля багаття поруч із цвинтарем і чекають двох друзів. Приятелі довго не йдуть, хтось вирушає на їх пошуки і відразу виявляється убитим. Кістлявий маніяк планує знищити ще четвірку поки живих персонажів. Кмітлива молодь тікає на кладовищі, після чого починається похмуре онлайн-пригода з високою ймовірністю летальних випадків. Користувач може вибрати спосіб вбивці або одного з тих, хто намагається вижити. Решта ролі також будуть розподілені між реальними людьми.

У виживають є свої слабкості і переваги, розробник створив 7 різних персонажів з унікальними характеристиками. Особисті якості підопічного необхідно враховувати при виборі лінії поведінки. Дозволяється контактувати з друзями, допомагати вибиратися з пасток тим, хто опинився в біді. Необхідно шукати тотеми, вирішувати головоломки, розробляти спільну тактику втечі за ворота.

Вбивця має яскраву сильну сторону - можливість позбавляти життя. Йому нема чого боятися, крім втечі своїх потенційних жертв. Маніяк перевіряє свої капкани, завдає удари ліпшим, біжить за тими, хто виявився близько. Іноді рани стають смертельними і число цілей зменшується. Якщо людині вдалося вижити - шанси на втечу залишаються.

Відмінні риси гри Haunted Fields:

  • страшне пригода на кладовищі;
  • вбивця, спраглий свіжої крові;
  • комунікація між потенційними жертвами;
  • велика кількість пасток;
  • вибір ролі кілера або виживає.

Синя тьма на території для поховань і не менш загрозливий ліс поруч гарантують відсутність спокою. У створеній атмосфері акцент зроблений на сюжетну лінію. Мисливець за свіжою кров'ю стає головною загрозою, проте детальних вбивств і кривавих плям розробники не додавали. Гарна тривимірна графіка, виразні звуки кроків кожного персонажа і приглушена закадровий мелодія формують необхідний настрій. Спробуйте довести, що загибель - не єдиний вихід з поточної ситуації!


Реклама

завантажити Haunted Fields: Online Survival Horror Escape 0.3 для LG L35

Нове в цій версії
- Environment is not little brighter
- Jump scares will not appear more frequently
- Minor Bug Fixed
Загальна інформація
версія 0.3 (3)
дата завантаження 2020-03-25 19:40
Розмір 99.38 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/18 09:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |