Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight
0 (0)

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight - це цікавий RPG-екшен, в якому має бути битися з могутніми супротивниками, боротися за право жити на планеті.

Людству загрожує щось глобальне, вороги заполонили території. Підопічний гравця повинен битися з ворогами, зупинити їх, запобігти реалізації злих намірів. Перед стартом великий місії можна пройти тренування, детальні текстові підказки допоможуть зрозуміти логіку управління персонажем. Гравітація в ігровому світі слабка, тому підопічний здатний підлетіти до супротивника і вдарити його зверху. Удари у відповідь по схожою схемою також вірогідні. Завершення битви приносить бійцеві золоті монети і діаманти. Прибуток обмінюється на круті здатності або більш сильних героїв, сумарно розробник підготував більше сотні бійців на вибір.

Потім варто вибрати режим, який встановлює базові цілі. У кампанії можна пройти більше 140 рівнів, оперативно здійснювати розблокування нових героїв. Дуель з будь-яким опонентом на увазі 3 раунду сутички, після яких оголошуються програла і виграла особистості. Якщо хочеться змагання з великим числом суперників - вибирайте формат турніру. 16 персонажів змусять напружитися і поборотися, адже чужі результати часто заважають домогтися бажаних висот. Доступний повернення до тренування, де взаємодіяти з лялькою можна необмежений період часу.

Відмінні риси файтинга:

  • битви за виживання людства;
  • сотня персонажів з особливими навичками;
  • розблокування нових маневрів для підопічних;
  • турнір, історія та інші режими;
  • жорстокі противники і їх страшні боси.

Події двомірного світу гравець споглядає з боку. Управління просте, але до особливостей фізики потрібно звикати. Персонажі в ігровому просторі вільно злітають і повертаються вниз. Графіку багато уваги не приділяли, акценти зробили на анімації ударів, особливо видовищно виглядають атаки з повітря. Серед кількох режимів кожен може побитися в бажаному форматі. А щедрі бонуси дозволяють закупитися шикарними здібностями. Не пропустіть можливість взяти участь в динамічній бійці!


Реклама

завантажити Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight 1.3.4 для LG L35

Нове в цій версії
New in Version 1.3.4!
✔️ Add Christmas Goki, Christmas Gokan
✔️ Add more gift codes
✔️ Fix some minor bugs
Our development team is continually improving the game to deliver the best mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight.
Загальна інформація
версія 1.3.4 (74)
дата завантаження 2021-01-01 02:43
Розмір 73.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/17 12:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |