Red and Blue
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Red and Blue - це цікава стратегія, в якій доведеться брати участь в карткових битвах, отримувати комбо, розставляти пастки, формулювати заклинання.

Історія умовно розділяється по днях, а гравці - за рівнем кваліфікації. На розділеної на кілька зон арені починається фантастична битва. Три зони з шести надходять в розпорядження користувача. Спочатку суперники вибирають собі стартові карти, можуть дотягнути з колоди, якщо певний елемент погано поєднується з іншими або не узгоджується зі стратегічним планом. Далі йдуть почергові ходи, іноді з анімацією і спецефектами. При активації трьох прямокутних областей можна розраховувати на посилення здібностей і отримання бонусних предметів / створінь.

Підбір додаткових карт в процесі бою відбувається регулярно. З їх допомогою з'являється можливість застосування магічних фраз, призову казкових істот, розстановки небезпечних перешкод для противника. Пастки збивають протистоїть стратега, змушують його сумніватися в коректності дій. Артефакти також здатні внести панічні настрої, і збільшити шанс заробітку поліпшень. Апгрейди для помічників і підопічних роблять сценарій битв більш непередбачуваним. Розгортається масштабне бій, де користувачі намагаються вигідно використовувати інструменти з арсеналу, перехитрити опонента, змінити початкове рівність сил.

Відмінні риси гри Red and Blue:

  • розраховані на багато користувачів карткові бої;
  • більше 750 карт;
  • використання потужних заклинань;
  • заклик чарівних помічників;
  • апгрейд доступних інструментів.

У проекті картковий принцип відмінно поєднується з битвами між користувачами, оригінальний геймплей заслуговує захоплення. Барвисте графічне оформлення і візуальні ефекти після кожного ходу немов заманюють гравців. Фентезі стилістика і відповідне звуковий супровід дозволяють глибоко зануритися в створену розробниками атмосферу. Грамотно комбінуйте карти із сотень запропонованих, експериментуйте з атакуючими схемами і доведіть право отримання найвищих рівнів!


Реклама

завантажити Red and Blue 1.0.8 для LG L35

Нове в цій версії
Welcome to the world of Red and Blue!
Загальна інформація
версія 1.0.8 (108)
дата завантаження 2020-03-25 19:39
Розмір 35.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/17 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |