Aquarium Farm
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Aquarium Farm - це казкова казуалки, в якій потрібно допомогти русалку навести порядок на морському дні, створити там ферму, налагодити виробництво продукції з високим попитом.

Дайвер спускається на дно моря і виявляє глобальні проблеми з флорою і фауною підводного світу. Екологічна ситуація близька до катастрофи, отруйні відходи отруюють навколишнє середовище. Русалка просить несподіваного гостя про допомогу, він під управлінням гравця зуміє усунути шкідливі елементи. Чистка - лише незначна частина великої місії з будівництва підвідного міста і ферми. Виробництво і налагоджена схема виконання замовлень дозволять отримувати регулярний дохід і витрачати гроші на облаштування підводних земель.

До завдань надається чітка інструкція, в якій наочно показано, що насамперед виправлять конкретно взяту проблему. Робота на фермі вимагає розрахунку економічних чинників, вивчення попиту та оптимізацію доставки. Спеціально обладнані човен або колісниця дозволять оперативно справлятися із замовленнями. У райській підводній зоні обов'язково повинні бути різноманітні риби і тварини. Їх потрібно годувати якісною їжею, вирощені на дні рослини стануть ідеальним кормом. Для рідкісних видів живності передбачається зоопарк з особливими умовами.

Відмінні риси гри Aquarium Farm:

  • зведення міста і ферми під водою;
  • розведення, годування риб і тварин;
  • урожай місцевої рослинності;
  • колекціонування цінних предметів
  • магічне очищення територій від хімікатів.

Морські глибини дивують несподіваними знахідками у вигляді скринь з коштовностями, артефактів. Дайвер також буде досліджувати занедбані храми і печери, затонулі судна. Ще є можливість прикрашати локації, вибирати елементи декорування майданчиків. Але за цими пригодами не варто забувати про усунення отрут, здатних знищити все живе навколо.

Яскраве графічне оформлення, зрозумілі завдання і підказки роблять проект особливо привабливим для маленьких користувачів. Інтуїтивне управління і казковий сюжет допомагають швидше звикнути до геймплею, а процвітання територій стає кращою мотивацією до подальших дій. Організуйте рай в морських глибинах!


Реклама

завантажити Aquarium Farm 1.37 для LG L35

Нове в цій версії
- we've fixed the bug with 4000 extra items in the storage
- we've fixed the bug with subscription
- we've fixed the bugs with missing subscription bonuses
- we've fixed the bug with achievements
- selling goods now works fine
Загальна інформація
версія 1.37 (137091)
дата завантаження 2021-03-11 06:19
Розмір 32.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/16 10:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |