War Tortoise 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра War Tortoise 2 - це клікер військової тематики, в якому потрібно роз'їжджати по територіях на черепасі-танку, розстрілювати ворогів і відкривати раніше забуті землі.

Бойове тварина стає ідеальним транспортним засобом при напруженій обстановці навколо. У рептилії на панцирі тримаються гармати, гаубиці, гвинтівки та інша зброя. Величезні обладунки роблять живий танк майже не вбивають. Грамотні військові дії відкривають доступ до нової зброї і апгрейду спорядження. Пілотом цієї броньованої машини стає інша тварина, значно менше за габаритами. Хом'яки, білки, собаки володіють унікальними здібностями, гравець самостійно вирішує, кого допустити до управління гігантом.

На поле бою постійно чути стрілянину, необхідно знищувати супротивників і стежити за станом свого танка. Присутні обов'язкові додаткові місії, серед яких пошук ресурсів, збір бонусів і трофеїв. Дослідження кожної ділянки локації можна завершувати його захопленням. Побороти опір сторони-опонента допоможуть вежі та інші види захисних споруд. Якісні зміцнення допоможуть безперебійно контролювати свої землі або ті, що були захоплені в процесі дослідження. Не обов'язково знаходити всі ресурси відразу, після виконання пріоритетних завдань можна повертатися до порівняно мирного заняття (воно супроводжується стрільбою тільки якщо йде боротьба за конкретну майданчик).

Відмінні риси гри War Tortoise 2:

  • управління величезною черепахою в обладунках;
  • апгрейди для рептилії;
  • різноманітність потужного зброї;
  • зведення оборонних споруд;
  • видобуток цінних ресурсів.

Розробник змішав багато жанрів і отримав вражаючий результат. Кожен користувач може подивитися на те, що відбувається зі свого ракурсу, кинути сили на будівництво будівель, або досліджувати території без планів на завоювання. Трофеї та нагороди мотивують і відкривають доступ до бонусів. Регулярна модернізація черепахового танка дає можливість кардинально його змінити. Приємно дивує деталізована тривимірна графіка і непогані анімаційні ефекти. А маленькі тварини на верхівці величезної панцира виглядають досить забавно. Спробуйте виграти війну в настільки незвичайних умовах!


Реклама

завантажити War Tortoise 2 1.00.23.5 для LG L35

Нове в цій версії
- Miscellaneous bug fixes
Загальна інформація
версія 1.00.23.5 (100235)
дата завантаження 2020-03-14 10:43
Розмір 28.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/15 10:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |