Gangs Town Story
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Gangs Town Story - це кримінальний екшен, в якому гангстер завойовує авторитет в мафіозному світі, б'ється з правоохоронцями, викрадає машини, виконує інші екстремальні завдання.

Бандитський місто відкриває двері для кращих злочинців і дає великі можливості для розвитку кримінальної кар'єри. Але шлях від звичайного гангстера до лідера мафіозного клану передбачає виконання складних завдань і постійна підтримка активності. Гравець може вибирати, чим буде займатися його підопічний. Можна викрадати автомобілі, трощити залізних коней, тиснути на газ, коли починається переслідування поліцією. Тиха крадіжка теж імовірна, однак якщо безшумно виконати злочин не вдалося, потрібно підготуватися до гонки з аваріями і жертвами. Крім легкових машин доведеться мати справу з танками, вертольотами і іншим транспортом

Зверху видно невелика карта, вона спрощує орієнтування в поточному районі міста і дозволяє бачити точки з іншими завданнями, перестрілкою або чимось ще. Якщо виникло бажання шибеників - прямуйте до червоного черепу. Відразу виникне чітка місія про вбивство певної кількості осіб за призначений проміжок часу. Обережність буде головним супутником, адже противники найчастіше озброєні. Героя не лякає подібна перспектива, в його арсеналі крім звичайних пістолетів можуть бути автомати, гранатомети, бензопили та інші смертельно небезпечні для антагоністів речі.

Відмінні риси гри Gangs Town Story:

  • участь в конфліктах з перестрілками;
  • прагнення до отримання трону мафіозі;
  • величезне місто і свобода дій;
  • машини, танки, вертольоти, інший транспорт;
  • багато типів зброї.

Хороша графіка, барвисті локації і різноманіття видів активності затягують в ігровий процес надовго. Бандит здатний не тільки руйнувати і завдавати шкоди, можна також відволіктися на баскетбол, а після спортивного розваги повернутися до основних завдань. Чити розширюють можливості і дозволяють запускати незвичайні сценарії. Огляд від третьої особи спрощує управління персонажем. Якісні звукові ефекти і зміна музичного фону в залежності від того, що відбувається допомагає налаштуватися на геймплей і відчути себе в центрі віртуальних подій. Покажіть мафії гідного нового ватажка!


Реклама

завантажити Gangs Town Story 0.14d для LG L35

Нове в цій версії
-Added a new district to capture
-Now the first aid kit and armor are triggered automatically
-Speed up loading after death
Загальна інформація
версія 0.14d (49)
дата завантаження 2021-08-12 01:51
Розмір 836.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Avega Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/14 10:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |