XROSS CHRONICLE
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра XROSS CHRONICLE - це симпатичний ролевик, в якому люди спільно з інопланетянами борються зі злом, об'єднують зусилля заради тріумфу світлих сил.

За легендою в далекому минулому сталося відкриття порталу в інший вимір. Дивна подія призвело до появи інопланетних істот на Землі, названих «йокаїв». Коли сильні вороги нападають на людський рід, створення йокаїв готові допомагати людям у знищенні антагоністів. Гравцеві належить управляти персонажами, які беруть участь в боях з жорстокими противниками. Серед підлеглих будуть також інопланетяни і кожен раз доведеться вибирати, чиї сили задіяти під час битви.

Розробник пропонує масу ігрових режимів, від сутичок з монстрами і небезпечних прогулянок по підземеллях, до PvP-битв і проходження кампанії. Останній режим обіцяють активно розвивати, постійно додаючи нові події і пригоди. Бажаючі спробувати щось більш оригінальне можуть придивитися до місії підкорення башти. Завдання на увазі велику кількість випробувань всередині споруди, для виживання в яких потрібно ретельно підготувати команду, вибирати кращий загін з доступного набору воїнів, аналізувати можливості підтримки одних солдатів іншими в екстрених ситуаціях.

Відмінні риси гри XROSS CHRONICLE:

  • об'єднання з інопланетянами заради перемоги над недругами;
  • часті битви на локаціях;
  • різні вміння і їх комбінації;
  • різноманіття режимів геймплея;
  • автоматизація процесу.

Персонажі з унікальними характерами і голосами популярних акторів Японії безстрашно б'ються з будь-якими видами ворогів. Колекціонуйте героїв для широких можливостей комбінування сил. Великий спектр навичок воїнів дозволяє створювати міні-армії з унікальним почерком у військових діях. Завдяки непоганий 3D-графіку бійки досить видовищні, але істотну різницю від аналогічних ігор за цим параметром не помітно. Радує наявність автоматичних битв, що дозволяють розслабитися, якщо метушня битв втомила. Почніть сутички з найсильнішими опонентами і приведіть команду до тріумфу!


Реклама

XROSS CHRONICLE для LG L35

Усі додатки LINE Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/12 09:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |