Shadow Seven
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Shadow Seven - це оригінальна PvP-стратегія, в якій місячні персонажі намагаються вбити ватажка супротивників за найменше число ходів.

У стародавні часи диявольський король виявився в ув'язненні десь за сімома королівствами. Тепер потрібно боротися з сімкою капітанів і їх найнятих місячних воїнів, щоб запобігти поверненню Диявола. Гравець стає капітаном і отримує загін аніме-солдат з широким набором навичок. Сутички будуть відбуватися між ідентичними командами, за загонами стоять реальні гравці, прораховують ходи для своїх бійців.

Поле бою складається з 20 клітин, розділених на 5 рядів. На протилежних сторонах (зверху і знизу на екрані) виконується початкова розстановка фігур. Далі стартує покроковий бій, ватажки черзі переміщують фігури в сторону противника. Необхідно нанести сильний шкоди опоненту з мінімальними втратами для власного війська.

Кожен користувач має колодою карт з корисними властивостями. Карти з лікувальним ефектом допомагають відновити сили бійця, карти з апгрейдами підсилюють певні параметри. Аналогічним чином можна влаштувати атаку або задіяти управління всією дошкою. Від своєчасності активації конкретного властивості залежить розвиток подій в сутичці, а також підсумок битви. Важливо створити стратегію і швидко скоригувати тактичні дії, щоб противник не встиг простежити за зміною планів.

Відмінні риси гри Shadow Seven:

  • покрокові бої на картатій арені;
  • переміщення солдатів ближче до капітана опонентів;
  • карткова колода з маневрами і поліпшеннями;
  • помітна зовнішність бійців;
  • захоплюючий сюжет.

PvP-проект виділяється шикарною графікою в стилістиці аніме. У колекції двомірних персонажів є найрізноманітніші найманці, чим ширший набір героїв, тим більше вигадливі стратегії вдасться реалізувати. Рекомендується збирати багато воїнів, а перед сутичкою вибирати, кого виводити на арену. Ефектні комбінації маневрів дозволять продемонструвати чужої команди вищий пілотаж з бойових мистецтв. Стати переможцем серед капітанів зі всіх континентів!


Реклама

завантажити Shadow Seven 1.1.0 для LG L35

Нове в цій версії
New mercenaries (Aris, Raku)
New costumes
Rearranged mercenaries in arena
Modified character appearance rate within arena
3 new event saga stage
Reward modified for battle pass and level up
Загальна інформація
версія 1.1.0 (110)
дата завантаження 2020-05-04 15:37
Розмір 58.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/11 10:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |