Call of Mini Dino Hunter
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Call of Mini Dino Hunter - це прикольний екшен, в якому потомствений мисливець воює з динозаврами, створює найкраща зброя для знищення величезних тварюк і продовжує своє полювання, незважаючи на постійну небезпеку!

Персонажа вітають в селі мисливців, де виникла неприємна, небезпечна для людей ситуація. Поруч з населеним пунктом знаходиться древній ліс, з якого раптово почали приходити страшні ящери. Вони ховалися в лісових гущах багато десятиліть, але цікавість і бажання наживи перемогло страх перетину з людьми. Головною надією наляканих селян стає син легендарного мисливця. Він повинен знищувати супротивників на кожному рівні, проходити місії, виконувати різні завдання, щоб запобігти паніці серед односельчан.

Гравець вибирає підопічного серед п'яти цілеспрямованих героїв. Потрібно враховувати стартові навички та можливості для їх апгрейда. Сумарно користувачеві пропонується до 50 умінь для бійця, їх комбінування дозволить напасти на грізних ворогів, зберегти життя при зіткненні з босами. Рекомендується мати в арсеналі кілька типів зброї (всього доступна 21 модель первісних засобів для нападу). Якщо антагоніст далеко, в нього можна стріляти різними луками, поблизу краще відбиватися прототипами мечів. Зброя герой створює і модернізує сам.

Відмінні риси гри Call of Mini Dino Hunter:

  • знищення великих ящірок;
  • вибір з 5 персонажів з оригінальними навичками;
  • півсотні здібностей для підопічного;
  • 32 породи антагоністів;
  • створення і поліпшення зброї.

У екшені з елементами дії доведеться багато гуляти по околицях. На майданчику можна знайти крафтового предмети, частина з них буде корисна для апгрейда інструментів і пристосувань для нападу. Графічне оформлення простакувате, але велика кількість антагоністів гарантує високу динаміку подій, виключає пасивна поведінка. 50 досягнень служать додатковою мотивацією, а статус нащадка великого звіролова змушує постійно підтримувати бездоганну репутацію і проявляти себе з найкращого боку. Динозаври налаштовані вкрай агресивно. Чітка стратегія, інтелектуальний підхід і віртуозне поєднання бойових прийомів допоможуть впоратися з натовпом цих тварин!


Реклама

завантажити Call of Mini Dino Hunter 3.2.5 для LG L35

Нове в цій версії
• Bug fixes
Загальна інформація
версія 3.2.5 (18)
дата завантаження 2020-08-23 16:47
Розмір 31.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/10 10:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |