Divine Legends
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Divine Legends - це цікава стратегія, в якій потрібно створювати армію для боротьби з нападниками на місто персонажами, заплутувати маршрути противникам, захищати рідні землі.

Гравцеві дістається роль командира, що приймає всі важливі рішення про глобальні плани щодо зупинення хвиль антагоністів. Тактичні завдання також реалізуються під його чуйним керівництвом. На кожному майданчику є невелика зона, де з'являються противники. Вони біжать до якоїсь фінішної точці, необхідно зупинити і знищити ворогів подалі від пункту призначення. Завойовники біжать тільки по прокладеній дорозі, її можна ускладнювати, робити лабіринти. По боках від дороги рекомендується розставляти солдатів і оборонні системи.

Солдати мають різними навичками і беззаперечно діють, але їх можливості сильно обмежені. Якщо поставити лучника, що стріляє вправо, він активізується лише коли опонує персонаж пробігає в радіусі дії лука по праву сторону. Повертатися в іншому напрямку воїн не має наміру. Додатково можна встановлювати механізми, кидають ядра в натовп непрошених гостей, інші конструкції, що позбавляють життів багатьох ворогів. Деякі механізми здатні прицілюватися в різних напрямках.

У міру проходження рівнів користувач отримує більш продуктивних воїнів, відкриває нові елементи спорядження для них. Також доступний заклик божественних істот на поле бою. Приготуйтеся до прийняття допомоги від Зевса, глави всіх мавп та інших цікавих особистостей. Вчащати з закликами не варто, підмога від одного бога може заблокувати можливість зв'язку з іншими, через що військо стане безпорадним в критичний момент.

Відмінні риси гри Divine Legends:

  • захист територій від хвиль ворогів;
  • опція призову богів на допомогу;
  • формування військ;
  • розподіл юнітів по майданчику;
  • будівництво лабіринтів і оборонних споруд.

Багатозадачність і кардинальний вплив на маршрути чужинців виділяє гру серед інших проектів жанру. Мультяшне графічне оформлення і прикольний сюжет дозволяють захопитися надовго. Мотивуючі призи дозволяють довго підтримувати азарт. Встигніть продумати свою стратегію знищення нападників на далеких ділянках шляху!


Реклама

завантажити Divine Legends 1.0.1.26 для LG L35

Нове в цій версії
-Optimized performance
Загальна інформація
версія 1.0.1.26 (51)
дата завантаження 2020-04-14 10:25
Розмір 109.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Bekko.com на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/08 12:47
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |