Guardian Tales
2.3 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Guardian Tales - це забавний ролевик, в якому лицар досліджує локації, воює з монстрами, спілкується з позитивними персонажами і збирає різні бонуси.

Піксельний воїн під управлінням гравця відправляється в небезпечну пригоду з масою зустрічей, подій і загадок. Герой зайнятий пошуком скарбів, тому кожну ділянку локації уважно оглядає, піднімає і переміщує предмети в надії виявити цінні предмети під ними. Дослідницькі роботи часто перериваються через напад ворожих істот. Доводиться відволікатися і карати кривдників, боротися з ними, застосовувати холодну зброю. Після нанесення переможних ударів можна повернутися до мирних занять.

Крім антагоністів в поле зору виявляться потенційні союзники. Їх можна брати з собою для формування команди бійців. Чотири десятки героїв будуть раді приєднатися до вашого загону. Шанувальникам битв з підопічними реальних користувачів пропонується PvP-режим, можна об'єднуватися в альянси з друзями, влаштовувати командні битви. В онлайні після сутичок з і пошуків цінних елементів потрібно дійти до певної точки, що переносить героя на більш високий рівень з такими завданнями. Пастки і перешкоди на шляху змушують лицаря дотримуватися обережності і продумувати траєкторію переміщень.

Якщо хочеться відпочити від активної бойової діяльності, приходьте до райського плавучому острову. Можна налаштувати оформлення цієї зони релаксу, прикрасити її. Тут також знайдуться приємні сюрпризи від покровителів, які допомагають відновити сили перед продовженням подорожі.

Відмінні риси гри Guardian Tales:

  • вивчення територій;
  • битви з антагоністами;
  • набір персонажів в команду;
  • поліпшення і апгрейди;
  • скарби, нагороди, заохочення.

Двомірне графічне оформлення і піксельні персонажі рідко комбінуються з PvP, але розробник зумів ефектно поєднати ці чинники. Завдяки діалогам можна спостерігати розвиток сюжету, хоча завдання стандартизовані. Спробуйте провести підопічного за рівнями, зібрати команду добрих героїв, щоб не залишити шансів злим антагоністів. Разом вдасться розгадати більше загадок!


Реклама

Guardian Tales для LG L35

Рейтинг:

(7)
2.34★ 46.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/07 12:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |