Klee: Spacetime Cleaners
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Klee: Spacetime Cleaners - це космічна аркада, в якій має бути розстрілювати монстрів і сповільнювати наближення кризи, пов'язаного з дефіцитом енергії.

У легенді розповідається про появу дивних істот, що снують між галактиками. Вони втягують багато енергії і можуть стати причиною глобальної її нестачі у Всесвіті. На боротьбу з такими супротивниками відправляються космічні прибиральники, покликані очистити і простір і часовий континуум. Одним з таких героїв керує гравець, допомагаючи йому виконати найбільшу кількість місій. Ворогів треба знищувати, а потім забирати ядра з енергетичними згустками. Антагоністи нахабніють і періодично стріляють першими, але відважного персонажа не зупинять подібні загрози.

Розробник створив 2 формату гри, щоб користувачі могли змінювати цілі в залежності від настрою. Для переходу прибиральника за рівнями рекомендується вибирати режим з постійними викликами. Крім монстрів тут регулярно з'являються боси, а етапи мають індивідуальне оформлення. Типові противники також видозмінюються, вдосконалюють свої навички, щоб ускладнити завдання протагоністу. Інший варіант - нескінченна подорож з набором очок і боротьбою за виживання. Чим далі вдається пройти, тим вище ймовірність поліпшити свій попередній рекорд, набрати черговий максимум по балам.

Відмінні риси гри Klee: Spacetime Cleaners:

  • поглинають енергію чудовиська;
  • рух в просторі і часі;
  • крадіжка заряджених ядер у противників;
  • значний вибір зброї;
  • розблокування нових героїв.

Інтуїтивно зрозуміле управління дає можливість відразу розібратися в геймплеї користувачам будь-якого віку. Автоматичні постріли запобігають зайву метушню. Антагоністи отримають вагомий шкоди, як тільки вдасться підійти до них ближче. Графічне оформлення волає ностальгічні почуття, дозволяє влаштувати невелику подорож у часі, згадати прототипи сучасних ігрових проектів. Весела мелодія ідеально підходить під ретро-стилістику і доповнює загальну атмосферу. Допоможіть героєві зупинити кризу, що наближається і вижити серед поглиначів дорогоцінного енергетичного ресурсу!


Реклама

завантажити Klee: Spacetime Cleaners 0.9.5 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed a cloud save crash bug on Android 4.1-4.3 devices; sdk updated to prevent rare ad crashes
Загальна інформація
версія 0.9.5 (9005)
дата завантаження 2020-05-22 08:11
Розмір 13.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

SET_ALARM

SET_ALARM

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/07 10:55
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |