Flaming Core
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Flaming Core - це неонова аркада, в якій палаюча сфера обходить перепони, протистоїть ворогам і відновлює порядок після хакерської атаки на соратників.

Народна легенда розповідає про хакерському нападі на систему. Електронне простір було зламано, колеги віртуального персонажа поповнили список постраждалих. Тепер необхідно запобігти свою загибель шляхом переміщення нікого ядра по світних майданчикам. Дорога має бути небезпечна, території напхані перешкодами і пастками. А ще біля сфери будуть регулярно з'являтися вороги - елементи з червоним відтінком. Їх слід знищувати, підпускаючи до себе тільки зелені елементи.

У будь-який момент гравець може уповільнити хід подій, прорахувати оптимальну траєкторію для переміщення кулі по найближчому ділянці майданчика. Чим частіше застосовуються уповільнюють процеси, тим вище шанси пройти рівень. За допомогою рикошету від численних стін можна часто міняти напрям руху, повертатися назад або прагнути до освоєння ще більшої кількості майданчиків. Але перед вивченням наступних територій потрібно очистити наявні зони, позбавити їх від червоних наслідків хакерської атаки. Тільки повністю виконана місія приносить розблокування нових етапів з іншими, більш екстремальними пригодами.

Відмінні риси гри Flaming Core:

  • рух ядра по зламали кіберпростору;
  • знищення антагоністичних елементів;
  • обхід пасток і перешкод;
  • уповільнення течії часу і інші трюки;
  • логічна оцінка перспектив.

Темний фон і яскраві неонові деталі роблять проект візуально привабливим. Спецефекти підсилюють приємне враження, а закадровий звук відмінно доповнює ігрові баталії. Всього розробник склав 160 етапів-завдань, які затягують, змушують ретельно планувати кожен крок, включати логічне мислення. Легке управління дає можливість швидко освоїти нюанси взаємодії з ядром. Наявність чіткого сюжету збільшує бажання подолати всі рівні і вийти переможцем. Спробуйте врятувати віртуальний світ і не пошкодити керований куля!


Реклама

завантажити Flaming Core 4.1.5 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes and some improvements.
Загальна інформація
версія 4.1.5 (39)
дата завантаження 2020-03-04 19:55
Розмір 84.96 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Habby на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/03/05 09:53
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |